Poniedziałek 18-03-2019, imieniny Cyryla, Narcyza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pomoc ofiarom przestępstw

Elbląg, Pomoc ofiarom przestępstw

Od stycznia w Elbląskim Centrum Mediacji działa Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych przestępstwem. Jego celem jest udzielanie pomocy prawnej, psychologicznej, terapeutycznej oraz socjalnej ofiarom przestępstw. Ośrodek ten jest jedyną tego typu placówką w województwie warmińsko- mazurskim i wraz z ośrodkami z pozostałych województw tworzy Ogólnopolską Sieć Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Założeniem projektu jest również zintegrowanie działań służ socjalnych, placówek oświatowych, szpitali, organów uprawnionych do ścigania przestępstw, sądów i służb im podległych w dążeniu do udzielenia kompleksowej pomocy ofiarom przestępstw w całym województwie.
     
     Osoby poszkodowane na skutek przestępstwa mogą skorzystać już w chwili obecnej ze wsparcia Ośrodka w Elblągu przy ulicy Stefczyka 7-8/6 (I piętro budynek po byłym „Ruchu”) lub też mogą uzyskać wszelkich informacji pod numerem tel. (055) 642 44 25 i za pośrednictwem e-mail esas_1@wp.pl.
     
     Ośrodek jest współfinansowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach programu Komisji Europejskiej „Zapobieganie i Zwalczanie Przestępczości 2007".
     
     
-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

RTV + SZAFA
Kuchnia klasyczna
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna III