Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powiat elbląski „Godny naśladowania”

Elbląg, Powiat elbląski „Godny naśladowania” fot. nadesłana

16 września w Olsztynie na Gali Konkursu „Godni naśladowania” Powiat Elbląski został laureatem XII edycji konkursu w kategorii na najlepszą inicjatywę samorządu w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi - III Piknik Organizacji Pozarządowych Powiatu Elbląskiego – Oleśno 2014”.

16 września w Olsztynie odbyła się Konferencja Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz gala XII edycji konkursu „Godni Naśladowania”. Samorząd powiatu elbląskiego w konferencji reprezentowały Gabriela Effenberg, naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu oraz Karina Ulewska, koordynator ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.
     Przybyłych na konferencję przywitał Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Przewodniczący Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego Arkadiusz Jachimowicz.
     Kapituła konkursu organizowanego przez Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego przyznała I nagrodę i statuetkę Powiatowi Elbląskiemu w kategorii II - najlepsza inicjatywa samorządu lokalnego województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi - za „III Piknik Organizacji Pozarządowych Powiatu Elbląskiego - Oleśno 2014”.
     W imieniu Starosty Elbląskiego statuetkę oraz dyplom odebrała Gabriela Effenberg, naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu.
„III Piknik Organizacji Pozarządowych z Powiatu Elbląskiego – Oleśno 2014” został zorganizowany przez Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi „Oleśno - wieś z pomysłem” wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Elblągu i Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego. Powiat Elbląski wsparł finansowo imprezę w kwocie 2.160 zł oraz podjął akcję promocji imprezy. Piknik był adresowany do stowarzyszeń i aktywnych grup mieszkańców powiatu elbląskiego. Celem była przede wszystkim integracja członków organizacji pozarządowych i zainteresowanych osób oraz wymiana doświadczeń i przykładów dobrych praktyk pomiędzy nimi. W Pikniku wzięło udział 19 stowarzyszeń i aktywnych grup mieszkańców powiatu elbląskiego. Konferencji towarzyszyły występy grup tanecznych Pryzmat oraz chóru mieszanego Pasjonata ze Świętajn pod dyrekcją Joanny Gawryszewskiej.
     
Marek Murdzia, rzecznik prasowy Starosty Elbląskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia inna niż inne
RTV + SZAFA