Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powiatowe komisje

Elbląg, Powiatowe komisje
Radni powiatu elbląskiego (od lewej): Joanna Naspińska, Stanisław Słomski, Halina Chabowska, Ryszard Wroński, Genowefa Kwoczek.

W piątek 15 grudnia br. na drugim posiedzeniu zebrała się Rada Powiatu w Elblągu III kadencji. Wybrano członków komisji stałych Rady i ich przewodniczących.

Jednym z punktów obrad było ślubowanie radnych, złożyli je Józef Szymczuk (PiS) oraz Zbigniew Rutkowski (PO). Obaj nie składali ślubowania podczas pierwszej Sesji Rady Powiatu. Radni podjęli też uchwałę w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Henryka Kiejdo z PiS (Henryk Kiejdo został wybrany na wójta gminy Rychliki). Jego następcą w Radzie będzie Sławomir Śnigucki.
     Wybrano także składy osobowe i przewodniczących komisji stałych. W skład prestiżowej Komisji Rewizyjnej weszli: Stanisław Słomski (przewodniczący), Jerzy Romanowski (wiceprzewodniczący), Tomasz Marcinkowski, Zbigniew Rutkowski i Stanisław Sudoł.
     Radna Halina Chabowska została przewodniczącą Komisji Budżetu i Finansów, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Powiatu. Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Nadzoru Budowlanego, Gospodarki Nieruchomościami, Transportu, Komunikacji i Dróg Publicznych przewodniczył będzie Stanisław Sudoł. Przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej został wybrany Zbigniew Rutkowski. Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Obronności przewodniczył będzie Tomasz Marcinkowski.
     Kolejna Sesja Rady Powiatu planowana jest na 29 grudnia.
     Mówi przewodniczący Rady Powiatu Ryszard Zagalski:
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Lecz choćby przyszło tysiąc atletów I każdy zjadłby tysiąc kotletów, I każdy nie wiem jak się natężał, To nie udźwigną - taki to ciężar!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    AborygenMiejscowy(2006-12-16)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia nowoczesna III
RTV + SZAFA