Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Poznaj organizacje pozarządowe

 
Elbląg, Poznaj organizacje pozarządowe
fot. nadesłana

Chcesz dowiedzieć się, czym zajmują się organizacje pozarządowe? Zajrzyj w niedzielę 30 czerwca w godz. 12-16 na plac przed Bramą Targową na Starym Mieście. W czasie 14. Elbląskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych będzie okazja porozmawiać z przedstawicielami blisko 30 z nich.

- 14. już edycji Forum towarzyszy hasło „Działać każdy może. Zacznij od swojego podwórka!”. Biorące udział w wydarzeniu organizacje i grupy chcą pokazać, że każdy z nas może zmieniać rzeczywistość, zaczynając od drobnych zmian, tych najbliżej nas – naszej ulicy, naszego osiedla. Forum to okazja do spotkania, integracji mieszkańców z przedstawicielami organizacji oraz grup z Elbląga i powiatu elbląskiego. Przybliżą one swoją działalność poprzez stoiska promocyjne, informacyjne, doradcze. Będą zajęcia i zabawy dla osób w każdym wieku – informują organizatorzy.
     Czekają nas, m.in.: rozgrywki szachowe i warcabowe z osobami niewidomymi; wystawa instrumentów dawnych; wstępne konsultacje w sprawie uzależnień i współuzależnień oraz przemocy w rodzinie; makijaże i kosmetyczne upiększenia dla kobiet; punkt konsultacyjny psychologa/pedagoga; pokaz gry na bębnach; nauka pierwszej pomocy; gry wielkoformatowe dla dzieci; nauka pisania runami, wróżenie z run; zbiórka niepotrzebnych płyt CD i DVD; wydawanie gotowych formularzy kart dawców narządów; konkursy i warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych (m.in. konkurs muzyczny „Mały mistrz batuty” z nagrodami; robienie kukiełek; warsztaty modelarsko-historyczne; warsztaty rzeźbiarskie; konkurs „Żyj aktywnie, rośnij zdrowo – półkolonie na sportowo” – uczestnicy będą mieli za zadanie narysować dowolną techniką hasło półkolonii; spacer z przewodnikiem po Starym Mieście (ok. 2 godziny) - o godz. 13 wyruszy spod Katedry (przewodnicy będą ubrani w czerwone koszulki); spacer w siedmiomilowych butach.
     W tym roku na Forum swoją działalność zaprezentują:
     Polski Związek Niewidomych Okręg Warmińsko-Mazurski Oddział w Elblągu, Elbląski Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „Elcross”, Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, Stowarzyszenie Miłośników Elbląga „Ocalić od Zapomnienia”, Modelarnia „Nad Jarem”, Klub Seniora „Nad Jarem” – Kabaret „Najarane”, Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa Oddział w Elblągu, Aeroklub Elbląski, Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Szansa” w Elblągu, Gmina Elbląg, Stowarzyszenie IWA – Integracja – Współpraca – Aktywność z Władysławowa, Ochotnicza Straż Pożarna Weklice, Stowarzyszenie „Serce za Uśmiech”, Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek, Stowarzyszenie Szansa na Rozwój, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu, Stowarzyszenie Integracyjne „RAZEM” – Integracyjny Klub Seniora, Fundacja Elbląg Fundusz Lokalny Regionu Elbląskiego, Hufiec ZHP Elbląg, Stowarzyszenie Miłośników Truso, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Stowarzyszenie Elbląg Europa, Stowarzyszenie ESWIP, Stowarzyszenie Dotknij Tęczy, Stowarzyszenie Łęcze Wieś z Perspektywą, Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt ANIMALS, Uniwersytet Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu, Stowarzyszenie Historyczno-Poszukiwawcze DENAR, Stowarzyszenie Akademia Małego Pływaka, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Ziemi Elbląskiej, Bank Żywności w Elblągu.
     Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w czasie Forum!
Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

ZWYCIĘSKI SUV C5 AIRCROSS - HADM Gramatowski
Ostatnie sztuki Skody Rapid w salonie HADM
Skoda Fabia z LPG już od 46 000 zł! - HADM
Rabaty do 11 000 zł na auta z rocznika 2019 w