Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Prezydent powołał pełnomocnika

Elbląg, Prezydent powołał pełnomocnika Barbara Dyrla

Prezydent Henryk Słonina powołał pełnomocnika ds. osób niepełnosprawnych. Funkcję tę pełni od wczoraj Barbara Dyrla, kierowniczka działu profilaktyki i rehabilitacji społecznej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

- Prezydent Słonina powołał pełnomocnika w związku z ustaleniami, jakie zapadły podczas spotkania z przedstawicielami środowisk osób niepełnosprawnych w czerwcu bieżącego roku - informuje Artur Zieliński, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.
     Pełnomocnik ma zadanie współpracować ze środowiskiem i organizacjami niepełnosprawnych. Jego zadaniem jest także opracowanie i wdrażanie programów współpracy pomiędzy samorządem miejskim a organizacjami pozarządowymi zajmującymi się problematyką niepełnosprawnych, informowanie władz miasta o aktualnych problemach niepełnosprawnych oraz opiniowanie wniosków kierowanych przez organizacje do Zarządu Miasta bądź Rady Miejskiej. Ustanowiony pełnomocnik ma również obowiązek współpracować z mediami w zakresie przekazywania informacji dotyczącymi problematyki niepełnosprawnych.
     - Jednocześnie chciałbym nadmienić, iż ustanowienie pełnomocnika nie wiąże się z utworzeniem nowego etatu, a obowiązki pani Dyrla będzie wypełniać społecznie - dodaje Artur Zieliński.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Domena funkcyjna .com.pl