Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Prezydent wskazał dyrektorów

 
Elbląg, Prezydent wskazał dyrektorów Od września Edyta Lichacz (z lewej) będzie dyrektorem MDK w Elblągu (fot. arch. portEl, Anna Dembińska)
Rek

Nie było kandydatów do konkursu więc prezydent wskazał - jego zdaniem - najbardziej kompetentną osobę. Edyta Lichacz, nauczycielka angielskiego i hiszpańskiego z 20-letnim stażem pracy w oświacie, będzie od 1 września dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu. Dyrektorzy ze wskazania są także w trzech innych placówkach.

31 sierpnia kończy się umowa Janinie Dziwniel-Stępka, która do tej pory sprawowała obowiązki dyrektora MDK. Prezydent Elbląga ogłosił więc konkurs na to stanowisko. Chętnych nie było. Prezydent podjął więc decyzję o wskazaniu kandydata po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej MDK. Sprzeciwu nie usłyszał i nowym dyrektorem od 1 września będzie Edyta Lichacz.
     - To nauczyciel angielskiego i hiszpańskiego, z 20-letnim stażem pracy w oświacie - argumentuje wybór prezydenta miasta jego rzeczniczka, Joanna Urbaniak. - Pani Edyta Lichacz ma ukończone studia doktoranckie z nauk ekonomicznych, studia podyplomowe zarządzania oświatą oraz menadżersko-prawne. Spełnia więc kryteria i może pełnić obowiązki dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury. Umowa przewiduje okres 5 lat.
     Od 1 września dyrektorzy ze wskazania będą pełnić swoje obowiązki także w: Zespole Szkół nr 1 - Bogusław Milusz, Gimnazjum nr 9 - Jolanta Leśniewska, III LO - Jan Zaborowski. Ten ostatni wyraził zgodę objęcia stanowiska w roku szkolnym 2016/17, pozostali przystali na umowy pięcioletnie.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena .pl
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok