Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Promocja regionu - konferencja

Elbląg, Promocja regionu - konferencja Konferencja nt. promowania naszego regionu odbyła się w Światowidzie (fot. nadesłane)

"Promocja regionu i jego oferty kulturalnej szansą na rozwój inicjatyw społeczności lokalnych" - po takim tytułem w CSE Światowid odbyła się konferencja, skierowana do przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Dyskutowano o tym, jak wydarzenia kulturalne mogą promować region, jak przekładać się na turystykę, w jaki sposób też stać się motorem, by lokalne społeczności się rozwijały. Wykład na temat turystyki kulturalnej wygłosiła Teresa Miłoszewska z CSE Światowid.
     O niedawno zakończonym Międzynarodowym Festiwalu Tańca BALTIC CUP mówiła Magdalena Czarnocka z CSE Światowid: - Baltic był częścią projektu "Taniec z Mistrzami - Warmia i mazury zapraszają" . Zależało nam na tym, by stał się wizytówką turystyczną naszego regionu. Na ten cel pozyskaliśmy fundusze ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013 oraz z budżetu samorządu województwa warmińsko - mazurskiego.
     Agnieszka Staszewska z Biura Promocji Urzędu Miasta poruszyła temat organizacji Elbląskiego Święta Chleba i Dnia Hanzy, jako imprez mających na celu pobudzanie tożsamości kulturowej elblążan, zaś Małgorzata Piaścik z ESWIP opowiadała o wioskach tematycznych jako o pomyśle na lokalną aktywność i pracę.
     Na przykładzie Portalu Kulturalnego Warmii i Mazur www.eswiatowid.pl Edyta Jasiakiewicz z CSE mówiła o internetowych możliwościach promocyjnych. Dzięki różnym gatunkom i technikom dziennikarskim oraz sposobie prezentowania wydarzeń można też ciekawie pokazywać region.

Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Nie wydaje mi się, że promocja powinna odbywać się w internecie, gdzie statyczne strony wskazują tylko miejsca i nieruchome postacie, ewentualnie obiekty. Aby strona wyglądała i zachowywała jakieś proporcje pomiędzy rzeczywistością a światem wirtualnym, musi być zlokalizowany jakiś żywy punkt odniesienia. Takim punktem z całą pewnością będzie Konsultant, komunikator, czat - zainteresowany stroną internetową, która w zamieszeniach ma promować : - przedmiot - krajobraz - miasto Musi wykazywać się aktywnością - nie ma to być aktywności w postaci dużej ilości banerów reklamowych, najeżdzających napisów, czy też wyskakujących okienek pup. Komentowanie artykuły, czy też promowanego obiektu - przyczynia się do urozmaicenia, możliwości usera korzystającego z serwisu, do własnego wkładu, chociażby, poprzez zadania pytania online.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    swieze wiadomosci(2010-10-29)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety do łazienki
Fototapety do salonu
Fototapeta lateksowa 150x260 cm - Zebra
Fototapety do biura