Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Przekaż 1% swojego podatku... dla uśmiechu dziecka

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2009-01-28
Aktualizowany 2009-02-13 16:19
Elbląg, Przekaż 1% swojego podatku... dla uśmiechu dziecka

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu jest organizacją pożytku publicznego, zajmującą się wszechstronną opieką nad dziećmi i rodzinami potrzebującymi pomocy. Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki i obejmuje pomoc materialną, żywnościową, wsparcie psychologiczne, pedagogiczne, prawne i logopedyczne oraz działalność edukacyjną.

Prowadzimy Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie, w ramach którego realizujemy działania interwencyjne w środowisku rodzinnym i szkolnym. Prowadzimy Telefon Zaufania czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Oferujemy bezpłatne poradnictwo specjalistyczne dla mieszkańców powiatu elbląskiego oraz wsparcie materialne i żywnościowe dla najuboższych mieszkańców Elbląga.
     
     Prowadzimy Ośrodek Edukacyjno – Szkoleniowy, którego celem jest rozwój kompetencji zawodowych osób pracujących z dziećmi i młodzieżą. Realizujemy szkolenia i kursy dla nauczycieli, studentów i rodziców; zajęcia pozalekcyjne dla uczniów szkół podstawowych z powiatu elbląskiego oraz kursy i warsztaty profilaktyczno – edukacyjne dla usamodzielniających się wychowanków domów dziecka.
     
     Prowadzimy Środowiskowe Ognisko Wychowawcze, oferujące popołudniową opiekę i oddziaływania terapeutyczne dla dzieci i młodzieży.
     
     Rozwijamy twórcze zainteresowania dzieci i młodzieży. Organizujemy konkursy poetyckie i plastyczne. Upowszechniamy interesujące formy spędzania czasu wolnego.
     
     Organizujemy kolonie wypoczynkowe i rehabilitacyjno – usprawniające dla dzieci i młodzieży.
     
     Od marca 2009 prowadzić będziemy 9 punktów przedszkolnych na terenie powiatu elbląskiego i braniewskiego, w ramach których opieką i edukacją obejmujemy dzieci w wieku 3-5 lat, zamieszkujące na terenach wiejskich.
     
     Więcej informacji o działalności TPD na www.tpd.elblag.com.pl.
     
     Jak przekazać 1% podatku? Należy tylko wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28). W „picie” podać pełną nazwę naszego stowarzyszenia (Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu) oraz nasz numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: 0000215256.
     
     
-------------------- Ogłoszenie bezpłatne ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl