Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Przyjazne, ekologiczne i nowoczesne przedszkole

W Przedszkolu nr 10 przy ul. Mącznej rozpoczęły się prace modernizacyjne. Przez tą placówkę od roku 1961, kiedy rozpoczęła działalność, przewinęło się wielu elblążan. Teraz o możliwość zapisania swoich pociech do tego przedszkola ubiegają się dzieci, a zdarza się, że i wnuki byłych przedszkolaków.

- Odczuwamy wyż demograficzny z lat osiemdziesiątych – informuje Mirela Stróżowska, dyrektor przedszkola. – Mamy więcej chętnych dzieci niż możliwości do ich przyjęcia. Prowadzimy pięć oddziałów, w których jest po 30 dzieci i na większe ilości, z uwagi na dobro wychowanków, nie możemy wyrazić zgody. Staramy się jak najlepiej przygotować przedszkole przed kolejnym rokiem oświatowym. Aktualnie prowadzone są roboty budowlane i instalacyjne. Wymienione będą grzejniki co., instalacja elektryczna, ale najważniejsze dla nas jest ocieplenie budynku i nowa elewacja. Niezależnie od tego wymieniamy meble na bardziej nowoczesne w kuchni. Chcemy doprowadzić do tego, by nasza placówka była proekologiczna. Bez wykładzin, jedynie z niewielkimi dywanikami. Ponadto planujemy wymianę mebli w pomieszczeniach w których przebywają dzieci. Wcześniej udało się już wykonać kompletne remonty pomieszczeń sanitarnych i ubikacji z równoczesną wymianą ich wyposażenia. Mamy nowe okna, wymienioną instalację gazową i oświetlenie. Systematycznie, dzięki wsparciu władz miasta, dochodzimy do tego, by określane mianem przyjaznego, nasze przedszkole było nowoczesne. Od września, już tradycyjnie, będziemy pracować w soboty realizując program „Równe szanse”, w którym uczestniczą dzieci, nie będące przedszkolakami, z sąsiednich dzielnic. To ważny dla najmłodszych elblążan program pozwalający na odpowiednie ich przygotowanie do współżycia w grupie, a później łatwiejszy start do nauki w szkołach podstawowych. Mam nadzieję, że do września zakończone będą wszystkie modernizacje w obiekcie – zaznacza dyrektor.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka GODŁO
Naszywka HERB ELBLĄGA
POLO z HAFTEM
Polar z haftem