Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Przyjedzie szef MON

W poniedziałek 17 września gen. Ryszard Sorokosz przekaże dowodzenie 16 Pomorską Dywizją Zmechanizowaną gen. Wiesławowi Michniewiczowi. W uroczystości weźmie udział minister obrony narodowej Aleksander Szczygło.

Uroczystość odbędzie się w 16 Batalionie Dowodzenia przy ul. Królewieckiej 168. Wówczas gen. Ryszard Sorokosz przekaże dowództwo 16 PDZ gen. Wiesławowi Michniewiczowi (dotąd zastępcy szefa szkolenia Wojsk Lądowych). Sam obejmie stanowisko Szefa Szkolenia Wojsk Lądowych z siedzibą w Warszawie.
     Zmieni się również zastępca dowódcy 16 PDZ. Gen. bryg. Krzysztof Górecki przekaże swoje obowiązki wyznaczonemu na to stanowisko gen. bryg. Grzegorzowi Buszka. Gen. bryg. Krzysztof Górecki został wyznaczony na stanowisko zastępcy dyrektora Departamentu Kontroli MON. Gen. bryg. Grzegorz Buszka był wcześniej dowódcą 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej w Bartoszycach.
     - W poniedziałkowej uroczystości przewidziany jest udział ministra obrony narodowej Aleksandra Szczygło, dowódcy wojsk lądowych, gen. broni Waldemara Skrzypczaka, władz państwowych, administracyjnych, samorządowych oraz innych gości - zapowiada mjr Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16 PDZ. - Zgodnie z Ceremoniałem Wojskowym udział w nich weźmie Kompania Honorowa 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, poczty sztandarowe wszystkich jednostek wchodzących w skład 16 PDZ oraz pododdziały reprezentujące jednostki Dywizji.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem