Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rada Dyrektorów Festiwali

Elbląg, Rada Dyrektorów Festiwali Bożena Sielewicz (fot. Damian Matwiejczyk).

25 i 26 sierpnia, przy okazji Elbląskich Nocy Teatru i Poezji, w Elblągu odbędzie się II Konferencja Rady Dyrektorów Festiwali Piosenki Artystycznej.

Wagę tego wydarzenia podkreślał podczas środowej konferencji prasowej dyrektor Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid Antoni Czyżyk: - To jest istotny element Elbląskich Nocy Teatru i Poezji, które organizujemy. Ważne jest, że ta konferencja odbywa się akurat w Elblągu. To jest budowanie prestiżu naszego miasta i działań kulturalnych, jakie się tu odbywają.
     Pierwsza konferencja Rady Dyrektorów odbyła się w lutym w Rybniku podczas tamtejszego X Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej. Uczestniczyła w niej również Bożena Sielewicz, dyrektor artystyczny Elbląskich Nocy Teatru i Poezji, która zaprosiła uczestników na kontynuację obrad do Elbląga.
     - Program konferencji jest zaproszeniem do twórczej rozmowy, impulsem dla nowych konwencji i tematów - mówi Bożena Sielewicz. - Chcielibyśmy, żeby kolejne konferencje poświęcone były omówieniu problemów organizatorów takich przedsięwzięć, wymianie doświadczeń i poglądów animatorów polskich festiwali piosenki artystycznej i przyczyniły się do nabrania nowych sił i motywacji.
     Na konferencję, poza dyrektorami festiwali, zaproszeni zostali m.in. Kazimierz Michał Ujazdowski, minister kultury i dziedzictwa narodowego; Krystyna Bochenek, przewodnicząca Senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu; Paweł Kowal przewodniczący Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu; Barbara Raczyńska, dyrektor Departamentu Sztuki i Promocji Twórczości MKiDN; Sławomir Siwek, członek Zarządu Telewizji Polskiej oraz Bronisław Wildstein, prezes Telewizji Polskiej.
     W Elblągu dyrektorzy obradować będą m.in. na temat sposobu finansowania przedsięwzięć kulturalnych oraz współpracy z ogólnopolskimi mediami.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Szkło ozdobne 2
Szafka RTV pod telewizor Leo 152 cm wysoki połysk
AMK Kuchnia 10
Szafka RTV pod telewizor Cromer połysk 160 cm