Piątek 19-10-2018, imieniny Jana, Pawła
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Refundacje i dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy

 
Elbląg, Refundacje i dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy

Jeśli jesteś osobą bezrobotną i chciałbyś założyć własną działalność gospodarczą lub jeśli masz już firmę i chciałbyś wyposażyć czy doposażyć stanowisko pracy dla bezrobotnych, sprawdź propozycje Powiatowego Urządu Pracy w Elblągu.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zaprasza osoby bezrobotne zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej do składania wniosków o przyznanie jednorazowego dofinansowania na działalność gospodarczą.
     
     O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby bezrobotne w wieku powyżej 29 roku życia, znajdujące się w grupie drugiej oddalenia od rynku pracy – bezrobotni wymagający wsparcia (II profil pomocy) lub w uzasadnionych przypadkach osoby znajdujące się w grupie pierwszej oddalenia od rynku pracy – bezrobotni aktywni (I profil pomocy), i dodatkowo spełniające co najmniej jedno z poniższych kryteriów:
     a) osoby długotrwale bezrobotne,
     b) osoby niepełnosprawne,
     c) osoby powyżej 50 roku życia,
     d) kobiety,
     e) osoby niskowykwalifikowane (tj. osoby o niskich kwalifikacjach).
     
     Termin naboru wniosków - do 16.10.2015 r.
(ilość miejsc ograniczona)
     
     Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zaprasza Pracodawców zainteresowanych wyposażeniem lub doposażeniem stanowiska pracy dla bezrobotnych do składania wniosków.
     
     W ramach refundacji mogą być zatrudnione wyłącznie osoby bezrobotne w wieku powyżej 29 roku życia i dodatkowo spełniające co najmniej jedno z poniższych kryteriów:
     a) osoby długotrwale bezrobotne,
     b) osoby niepełnosprawne,
     c) osoby powyżej 50 roku życia,
     d) kobiety,
     e) osoby niskowykwalifikowane (tj. osoby o niskich kwalifikacjach).
     
     Termin naboru wniosków - do 16.10.2015 r.
(ilość miejsc ograniczona)
     
     Urząd może odmówić skierowania bezrobotnego do wnioskodawcy, u którego bezrobotny ten odbywał staż, przygotowanie zawodowe dorosłych lub gdy bezrobotny był zatrudniony lub wykonywał inną pracę zarobkową w okresie 2 lat przed dniem złożenia wniosku o refundację.
     
     

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie:
     55 237 67 60 lub 55 237 67 22 lub 55 237 67 27
     lub osobiście w Powiatowym Urzędzie Pracy w Elblągu
     przy ul. Saperów 24, I piętro, pokój 108
     elblag.up.gov.pl
     
     
     ------- Informacja płatna -------
 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl