UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jednym z czynników złej opieki biologicznych rodziców jest zwykła bieda. państwo zamiast "dorzucic" np 500zł takiej rodzinie, nie rozdzielac dzieci od rodzicow, to woli zabrac dzieciaka i "nowej" rodzinie dac 2000zł
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    41
    9
    marcin12345(2015-02-03)
  • Problem w tym, że w bardzo wielu przypadkach (oczywiście nie wszystkich) rodzice biologiczni to patologia przeznaczająca wszelkie pieniądze na alkohol. W takich przypadkach te dodatkowe 500 zł nie poszłoby na dziecko tylko na jeszcze większe zalanie pały. I w takim przypadku lepiej jest dla dzieci (ich przyszłości) aby wychowywane były w czystym, normalnym środowisku, dzięki czemu jest spora szansa że nie pójdą śladem rodziców biologicznych w patologię i alkohol.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    1
    Edek..(2015-02-03)
  • Nikt z samej biedy dzieci nie odbiera. Zwykle wygląda to tak, że tzw. "rodzice" biologiczni piją, zaniedbują dzieci, nierzadko również krzywdzą je (w sposoby, które trudno nawet wyobrazić sobie normalnym ludziom), trzymają w warunkach urągających godności (nie mówię o braku luksusów, ale o brudzie takim, którego żadna bieda nie tłumaczy). A że na dzieci zwykle dostają pieniądze z opieki społecznej, to gdy im te dzieci zabiorą, robią wszystko, żeby je odzyskać. Fajeczki, alkohol, imprezki kosztują. Posprzątają, wytrzeźwieją na chwilę, schludnie się ubiorą. Następnie opowiedzą wzruszonym dziennikarzom, jak to bardzo te dzieci kochają i z buziami w podkówkę zrobią sobie do gazety fotkę, trzymając zdjęcie komunijne lub misia. Osobom o mocnych nerwach polecam bloga "Na marginesie życia". Dosadny i dość brutalnym językiem napisany, ale dobrze pokazuje rzeczywistość tych środowisk. Dzieciaki można jeszcze z tej patologii wyrwać, ratując im życie i zapewniając normalny start.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    3
    alinam(2015-02-03)
Reklama