Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rolniku, oszacuj swoje straty

 
Elbląg, Rolniku, oszacuj swoje straty
fot. Anna Dembińska, arch. portEl

W związku z następstwem zalania terenów uprawnych wskutek deszczu oraz zalania terenów po podniesieniu się poziomu wód na terenie gminy Elbląg i miasta Elbląg Prezydent Elbląga uruchomił procedurę związaną z oszacowaniem strat w uprawach rolnych oraz środkach trwałych.

W związku z powyższym rolnicy, którzy ponieśli straty w uprawach lub środkach trwałych, mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w gospodarstwach rolnych do Urzędu Miejskiego w Elblągu do dnia 28.września (wnioski do pobrania w Urzędzie Miejskim Elbląg, pokój nr 242 lub ze strony internetowej – Urząd Wojewódzki w Olsztynie w zakładce: obsługa interesanta »co i gdzie załatwić? »ochrona środowiska – ochrona przyrody – rolnictwo».
     Do wniosku należy dołączyć kopię wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich składanego do ARiMR za ten bądź poprzedni rok oraz podać numer telefonu do kontaktu.
     We wniosku należy wypisać wszystkie uprawy, jakie zostały ujęte wnioskiem o dopłaty bezpośrednie w danym roku produkcyjnym. Wypełniając wniosek należy zwrócić uwagę, aby suma powierzchni upraw w gospodarstwie była zgodna z powierzchnią zgłoszoną do dopłat bezpośrednich. Szacunkowy procent strat uprawy winien być wartością podaną w odniesieniu do całej produkcji gospodarstwa rolnego.
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Za wszystko płacą rolnikom, czy Wy już całkowicie ogłupiliście !!!Kto jak kto, ale rolnicy mają dosyć kasy, a może tak innym bardziej potrzebującym zapłacić, którym pozalewało piwnice czy też domy i mieszkania? Do cholery, czy tylko rolnicy muszą wciąż otrzymywać kasę za friko??? Zresztą są to pieniądze podatników. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    (2017-09-26)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Soczewki progresywne 390zł
Okulary korekcyjne BMW
Soczewki kontaktowe ALCON Air Optix Aqua
Okulary korekcyjne Oscar Ventura