Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Rusza policyjny „Znicz”

Elbląg, Rusza policyjny „Znicz” (fot. Paweł Serocki)

W piątek 27 października rusza policyjna akcja „Znicz 2006”. To tradycyjne działania związane z dniem Wszystkich Świętych oraz Zaduszkami, mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach wjazdowych do miasta oraz tych prowadzących do cmentarzy. Policjanci dbać będą również o porządek na samych nekropoliach. Akcja zakończy się 2 listopada.

Jak informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu, od 27 października od godz. 14 do 2 listopada do północy policjanci patrolować będą główne ciągi komunikacyjne, drogi dojazdowe do cmentarzy oraz drogi wyjazdowe z miasta.
     - Pod szczególnym nadzorem policyjnych patroli będzie droga krajowa nr 7 - mówi. - Patrole ustawione będą przy skrzyżowaniach ulic Grottgera i Łęczyckiej, jak również przy wjeździe na ulicę Agrykola przy skrzyżowaniu z ulicą Górnośląską i od strony ulicy Kościuszki. Z uwagi na występujące utrudnienia oraz ograniczenia w ruchu na niektórych odcinkach, zwracamy się z apelem do mieszkańców Elbląga, aby w tych dniach korzystali z autobusów komunikacji miejskiej lub przewoźników prywatnych. Dojazd na parkingi przy cmentarzu zapewniają również kierowcy taksówek.
     Od 31 października do 2 listopada wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu drogowego w okolicach cmentarzy.
     Podczas akcji „Znicz 2006” policjantów z sekcji ruchu drogowego wspierać będą policjanci z sekcji prewencji, z sekcji kryminalnej oraz dzielnicowi.
     - Policjanci patrolować będą okolice parkingów, punkty sprzedaży kwiatów i zniczy - mówi Jakub Sawicki. - Reagować będą na wszelkiego rodzaju przestępstwa i wykroczenia, będą też przeciwdziałać aktom wandalizmu, kradzieży kwiatów i zniczy z nagrobków. Policyjne patrole kontrolować będą parkingi wokół cmentarzy. Od 31 października do 2 listopada policja oraz Straż Miejska zapewnią porządek i bezpieczeństwo ruchu drogowego w rejonie elbląskich cmentarzy.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne