Niedziela 22-07-2018, imieniny Marii, Magdaleny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Samoobrona rozwiązana

Elbląg, Samoobrona rozwiązana Poseł Adam Ołdakowski zapowiedział reaktywację elbląskiej Samoobrony

Elbląska Samoobrona została rozwiązana. Taką decyzję podjął szef tej partii na Warmii i Mazurach poseł Mieczysław Aszkiełowicz.

Wniosek poparło Prezydium Rady Krajowej Samoobrony. Uzasadnienie decyzji o rozwiązaniu organizacji powiatowej nie jest do końca znane. Uzyskaliśmy jedynie potwierdzenie tej informacji od innego posła tej partii - Adama Ołdakowskiego. Z posłem Aszkiełowiczem niestety nie udało nam się skontaktować.
     Członkowie elbląskiej Samoobrony są oburzeni decyzją o rozwiązaniu partii w Elblągu. Nieoficjalnie usłyszeliśmy, że "posłowi Aszkiełowiczowi nie zależy na strukturach w Elblągu i obawia się o swoją przyszłą pozycję w następnych wyborach parlamentarnych".
     Poseł Adam Ołdakowski powiedział, że partia w Elblągu będzie reaktywowana. Do końca września mają odbyć się nowe wybory. Samoobrona w Elblągu liczyła około 100 członków.

J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • normalni członkowie tej partii powinni już do niej nie wracać, teraz powinni działać gdzie indziej a miejsce jest albo w SLD albo w DPL albo w UP, wybór należy do nich. Normalni nie wrócą, ja też!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  eks-członek(2003-07-09)
 • eksczlonek: A kiedys ty znormalnial, ze masz takie rozterki?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ?(2003-07-09)
 • Jednego(raczej jednej, bo partia) mniej do koryta....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ccc(2003-07-09)
 • A co na to poseł Hojarska?? tak blisko związana tak blisko z Elblągiem,choażby poprzez Sąd Wydział Karny?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  olo(2003-07-09)
 • dzięki Bogu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Krzysiek(2003-07-09)
 • Jaka wielka szkoda, jaka niepowaetowana strata dla naszego miasta, że nie stać nas na lokalnych lepperów !!! Od dzisiasj będzie smutniej w Elblągu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Rozżalony(2003-07-09)
 • a może by tak w całym kraju?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  maćko(2003-07-09)
 • podobno członek Zarządu tej partii w Elblągu /były członek PZPR/ mieszkaniec Nowiny pozujący zawsze w Sądzie przy posłance Hojarskiej leczy się od lat bezskutecznie we Fromborku to jak nie rozwiązać takiej partii.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  olo(2003-07-09)
 • To przykre,że napisano gdzieś,że SAMOOBRONA została rozwiązana. To nieprawda ! Samoobrona w Elblągu żyje i - tak myślę - lepiej niż poprzednio. Trzeba było jednak wyrzucić z partii "Panią Sekretarz" Jańczuk, Jej pijanego wciąż męża i i byłych przedstawicieli SB. To się jednak udało ! Tylko ta Pani nadal nie rozumie, że nie wolno jej trzymać akt ludzi i akt partyjnych we własnym domu. Koleżanka, która przeczytała tej Pani treść art. prawnego - została okrzyknięta przez Jej ludzi za prokuratora. A przecież chodziło tylko o to, by ta Pani zrozumiała, że nie wolno Jej wykorzystywać akt osobowych w niewiadomych celach i tym bardziej trzymać ich w domu, gdy w Biurze Posła Adama Ołdakowskiego w Elblągu jest pancerna szafa do przechowywania tego typu akt ! Sprawa toczy się 6 miesięcy ! Trzeba - gwoli uczwiwości dodać, że Pani Jańczuk plus Jej poplecznicy (wsyd się przyznać : Piasecki i Orzechowski - radni z nadania Samoobrony) zfałszowali wybory miejskie. Pani Jańczuk to oszustka. W partii Samoobrona juz się nie lliczy. Wcześniej udało się nam wyrzucić z partii Władyśława Orzechowskiego - SB. Pan Piasecki - mieniący się : radcą prawnym - został obśmiany przez ludzi. Udało się im wejść do Rady Miejskiej. Ale to koniec. My mamy inne plany i inny sposób pozyskiwania ludzi dla naszych idei. Chcemy stworzyć wiele rzeczy dla dobra wszystkich mieszkańców Elbląga i okolic. Ale nie mogliśmty tego robić, bowiem Pani Jańczuk przypisałaby to sobie. Przykre, ale prawdziwe. I co teraz myślicie o Samoobronie. ? Tu jest mnóstwo ludzi ze średnim i wyższym wykształceniem. Mają swoje zakłady i dają ludziom pracę. Tym, kórzy jej nie mają - zapraszają do siedziby - złóżcie wnioski - deklaracje w sprawie pracy. My sobie zawsze będziemy pomagać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Samoobroba RP(2003-07-10)
 • Proszę poprawić : Samooborra" na "Samoobrona"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2003-07-10)
 • No wreszcie coś dobraęgo o partii" Samoobrona "! Zawsze wierzyłęm, że są tam tam ludzie nie tylko po podstawówce ( jak wszyscy dookoła mówili) . Już dawno wiem , że tam jest iupa ludzi bardzo mądrych, tych, którzy byli zawsze " za mądrzy dla władz". ( Dzisiaj niech żałują !) Ale dziwię się,żę tę głupią eks rolniczkę Samoobrona" pchała na prezxydenta. Z tego, co wiem, to mają u siebie Przynajmniej kilkoro ludzi naprawdę tego wartych. Jestem ciekaw reakcji. Każdy kto chce : 641-88-98.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2003-07-10)
 • Szkoda, było wesoło przecież to partia z pgranicza kabaretu i kryminału a co z działaczami miedzy innymi Hieronimem Z.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Zen(2003-07-10)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ochotka żywa
Krewetkarium
Artemia
Cats Best 10L