Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Samorząd województwa z prestiżowymi wyróżnieniami

Elbląg, Samorząd województwa z prestiżowymi wyróżnieniami

Województwo otrzymało wyróżnienie ,,Markowy Samorząd” za realizację międzynarodowego projektu Warmia Mazury Senior Games oraz nagrodę „Business Innovations Award” za innowacyjne działania w obszarze szlaku kopernikowskiego i wzmocnienie przedsiębiorczości na tym obszarze.

Wyróżnionych statuetką i certyfikatem ,,Markowy Samorząd” poznaliśmy 27 maja, podczas uroczystej gali w Warszawie. Nagrodzone w tym konkursie działania stanowią najlepsze praktyki w zakresie marketingu terytorialnego - w tym w obszarze planowania, finansowania oraz kontroli skuteczności i efektywności działań. Jury tworzyły osoby specjalizujące się w się w marketingu terytorialnym, w problematyce finansów publicznych, prowadzące badania naukowe w tym obszarze, autorzy licznych publikacji naukowych, ekspertyz oraz opracowań strategicznych dotyczących marketingu i rozwoju samorządów oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
     Wyróżnienia przyznawane są w pięciu kategoriach: gmina miejska (łącznie z miastami na prawach powiatu), gmina wiejsko-miejska, gmina wiejska, powiat ziemski oraz województwa samorządowe. Wyróżnienie w kategorii „województwa samorządowe” trafiło do przedstawicieli samorządu województwa warmińsko-mazurskiego, inicjatora projektu Warmia Mazury Senior Games, który jako pierwszy region przedstawił czytelną ofertę dla sportowo-aktywnych osób w wieku 45+.
     Projekt realizowany jest wspólnie z samorządami poszczególnych miast. Wydarzenie składa się przede wszystkim z międzynarodowych zawodów sportowych, w których startować mogą osoby, które ukończyły 45 lat (dyscypliny indywidualne) lub 40 lat (dyscypliny zespołowe). Zaplanowane są także wydarzenia towarzyszące o charakterze sportowo-integracyjnym i działania edukacyjne. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku, tegoroczna potrwa natomiast od 28 do 31 sierpnia.
     Business Innovations Award
     Wyróżnienie przyznają Rada Forum Innowacji oraz redakcja magazynu Polish Market, wspólnie wybierając firmy i instytucje, których dokonania w roku poprzedzającym pozwalają nazywać ich ambasadorami innowacji w Polsce. Przy dokonywaniu wyboru kapituła stara się nawiązywać do tematu przewodniego aktualnego Forum Innowacji i wybrać najciekawsze zrealizowane projekty, związane z innowacjami w danej dziedzinie. Województwo warmińsko-mazurskie wyróżnienie otrzymało za działania, związane ze szlakiem kopernikowskim.
     Wręczenie nagród odbyło się 27 maja, podczas wieczornej gali V Forum Innowacji i I Forum Turystycznego Państw Karpackich w Rzeszowie. Forum trwa dwa dni (27-28 maja), uczestniczy w nim blisko tysiąc osób, m.in. z Węgier, Rumunii i Nowej Zelandii.
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta fizelinowa, laminowana 148x260 cm - Wodosp
Fototapeta lateksowa 260x150 cm - New York Taxi
Fototapety z Elblągiem
Obraz na dibond 300x60 cm - Kawa