Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Siemens rozwija się w Elblągu - zakup Dresser-Randa

 
Elbląg, Siemens rozwija się w Elblągu - zakup Dresser-Randa

W połowie 2015 roku firma Dresser-Rand, oferująca kompleksowe rozwiązania dotyczące kompresorów, turbin i silników, została włączona w struktury Siemensa w ramach branży Power and Gas. Tym samym Siemens uzupełnił swoje portfolio o produkty, systemy i usługi w zakresie przemysłu naftowo-gazowego, a także powiększył bazę dla projektów serwisowych.

 Biuro Regionalne Siemensa w Elblągu jest obecnie jednym z dwóch na świecie zakładów montujących agregaty sprężające na bazie sprężarek tłokowych Dresser-Rand i głównym biurem obsługującym rynki europejskie, Rosję i jej byłe republiki oraz Afrykę.
     Początek roku w elbląskim oddziale Siemensa, zaowocował podpisaniem umowy z włoską firmą KT na dostawę sprężarek procesowych dla polskiego koncernu naftowego - Grupy LOTOS - w ramach prowadzonego tam projektu inwestycyjnego EFRA. Biuro Siemensa w Elblągu kompleksowo zajmie się dostawą urządzeń Dresser-Randa, od wykonania pełnej dokumentacji technicznej dla klienta, poprzez przeprowadzenie określonych prób i testów, a kończąc na montażu i uruchomieniu agregatów sprężających.
     Jacek Dzierzgowski, dyrektor pionu Power and Gas Dresser-Rand Compressors w Siemensie, podkreśla, że dzięki akwizycji firmy Dresser-Rand znacznie wrosła ilość produktów możliwych do zastosowania w różnych branżach przemysłu. Oznacza to duże szanse rozwojowe dla organizacji elbląskiej, potencjalny wzrost zatrudnienia oraz stabilny rozwój.
     
     
----------Artykuł sponsorowany-----------
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl