Środa 14-11-2018, imieniny Emila, Wawrzyńca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Mistrz Parkowania Mistrz Parkowania

Skorzystaj z pomocy

Z inicjatywy Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej od sierpnia tego roku ruszył kolejny projekt noszący tytuł ,,Wyjść naprzeciw”. 

,,Wyjść naprzeciw” to program działań z zakresu poradnictwa specjalistycznego, psychoedukacji oraz integracji społecznej, ukierunkowany na pomoc osobom niepełnosprawnym, a także ich rodzinom i opiekunom oraz społeczności lokalnej z powiatu elbląskiego i lidzbarskiego.
     Projekt w swym zakresie obejmuje poradnictwo prawne i psychologiczne, usługi środowiskowe w miejscu zamieszkania beneficjentów, w tym pomoc w samoobsłudze, załatwianiu spraw urzędowych, czynnościach codziennych, pomoc w pokonywaniu barier architektonicznych, a także zachęcanie do korzystania z dóbr kultury takich jak kino, teatr, muzea oraz odkrywania i rozwijania własnych zainteresowań, a także warsztaty psychologiczne.
     Projekt realizowany będzie w Elblągu w siedzibie Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej przy ulicy Czerwonego Krzyża 2, a także w terenie – w zależności od potrzeb i sytuacji życiowej beneficjentów według indywidualnego harmonogramu.
     Chęć udziału można zgłaszać według miejsca zamieszkania we właściwym Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.
     Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu (55) 236 25 54 lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia.
     prawnik: pon. 16-18, wt. 10-12, pt. 10.30-13
     psycholog: pon. 16-18, czw. 12.30-15.30.
     
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy