Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Skrzat w podróży przez świat

Wszystkie ciekawe świata i zadające miliony pytań dzieci Centrum Spotkań Europejskich Światowid zaprasza na cykl zajęć edukacyjnych, podczas których będą się mogły dowiedzieć, jak robi się matrioszkę i tańczy po rosyjsku, po co kropka na czole kobiety w Indiach, co jedzą Meksykanie, kim był Herkules i po co Indianie malują twarze.

„Skrzat w podróży przez świat” to nowa propozycja zajęć dla dzieci realizowanych w odpowiedzi na dziecięcą ciekawość świata i naturalną potrzebę jego odkrywania. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-9 lat ich celem jest nauka przez zabawę. W ramach spotkań dzieci wezmą udział w wielu twórczych i rozwijających zajęciach. Poznawać będą kulturę wybranego kraju, charakterystyczne dla nich tańce, symbole i zwyczaje. W programie znalazły się m.in. zajęcia plastyczne, taneczne, teatralne, filmowe.
     - Poprzez różnorodność form pragniemy wspierać dzieci w odkrywaniu i rozwijaniu własnych pasji i talentów oraz twórczego myślenia - mówi Aleksandra Bednarczuk z Centrum Spotkań Europejskich Światowid. - Mamy nadzieję, że w ten sposób przyczynimy się do tego, że w przyszłości będą szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi.
     Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu, w grupach maksymalnie 15 osobowych. Przyjmowane są zapisy na cały cykl lub na poszczególne spotkania. CSE Światowid zapewnia materiały, bogato wyposażone sale dydaktyczne oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorów.
     
     Program zajęć:
     
     Temat: Rosja
     25 luty, godz. 11 - 14.30
     1. Zajęcia edukacyjno - poznawcze /ciekawostki na temat Rosji, nauka zwrotów grzecznościowych, nazw owoców, warzyw, kolorów itp./ /40 min/
     2. Zajęcia plastyczne /wykonanie z papieru i bibuły matrioszki/ /60 min/
     3. Edukacja filmowa /kino rosyjskie/ /45 min/
     4. Zajęcia taneczne /nauka ludowego tańca rosyjskiego/ /45 min/
     
     Temat: Indie
     24 marca, godz. 11 - 14.30
     1. Zajęcia edukacyjno - poznawcze /ciekawostki na temat Indii - kropka na czole, barwne stroje, poznanie zwyczajów indyjskich, hymnu i flagi państwowej/ /40 min/
     2. Zajęcia plastyczne /kolorowanie Mandali//60 min/
     3. Edukacja filmowa /Bollywood/ /45 min/
     4. Zajęcia taneczne /nauka klasycznego tańca indyjskiego//45 min/
     
     Temat: Meksyk
     21 kwietnia, godz. 11 - 14.30
     1. Zajęcia edukacyjno - poznawcze /ciekawostki na temat Meksyku - kuchnia meksykańska, sport narodowy, poznanie hymnu i flagi państwowej/ /40 min/
     2. Zajęcia plastyczne /meksykańskie maski karnawałowe z papieru/ /60 min/
     3. Zajęcia teatralne /inspirowane kulturą Meksyku/ /45 min/
     4. Zajęcia taneczne /taniec meksykański/ /45 min/
     
     Temat: Grecja
     26 maja, godz. 11 - 14.30
     1. Zajęcia edukacyjno - poznawcze /zwyczaje greckie, czytanie mitów greckich, kuchnia grecka, poznanie hymnu i flagi państwowej/ /40 min/
     2. Zajęcia plastyczne /mozaika grecka/ /60 min/
     3. Zajęcia filmowe /Herkules i inni, czyli starożytna Grecja w filmie/ /45 min/
     4. Zajęcia taneczne /nauka zorby/ /45 min/
     
     Temat: Kultura Indiańska - Wioska Indiańska - Ameryka Północna
     23 czerwca, godz. 11 - 14.30 /zakończenie zajęć w plenerze/
     Wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek. Malowanie twarzy, taniec przy ognisku, nadawanie imion indiańskich, konkursy i zabawy.
     
     Opłata za jednorazowy udział w zajęciach - 30 zł.
     Opłata za udział w cyklu (pięć spotkań) - 125 zł.
     Zgłoszenia przyjmuje: Aleksandra Bednarczuk i Agnieszka Tkaczuk, pod nr tel. 55 611 20 59 lub mailowo: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl; agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl.
     Regulamin uczestnictwa dostępny jest na stronie internetowej: www.swiatowid.elblag.pl
     

Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Agama brodata
Fretka
Cats Best 10L
Karma dla papug średnich