Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

SLD ogłasza konkurs na logo i hasło promocyjne Elbląga

 
Elbląg, SLD ogłasza konkurs na logo i hasło promocyjne Elbląga Rada Miejska SLD ogłosiła konkurs na logo i hasło promocyjne Elbląga (fot. AD)
Rek

Konkurs adresowany jest do przede wszystkim do młodzieży szkół Elbląga. Do udziału w nim zapraszamy również wszystkich zainteresowanych. Aby uatrakcyjnić współzawodnictwo, postanowiliśmy nagrodzić trzy pierwsze, zwycięskie miejsca nagrodami rzeczowymi w postaci tabletów – pisze Sławomir Kula, koordynator konkursu.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu mieszkańców Elbląga, Rada Miejska Sojusz Lewicy Demokratycznej postanowiła ogłosić otwarty konkurs na logo i hasło promocyjne naszego miasta. Wspierając działania władz miasta w zakresie promocji, pragniemy zainteresować tematem jak największą rzeszę lokalnej społeczności.” – pismo podpisali Janusz Nowak, przewodniczący RM SLD i Sławomir Kula, koordynator konkursu (kontakt z koordynatorem: slawomir.kula@op.pl).
     
     Konkurs na projekt logotypu Elbląga
     
Rada Miejska Sojusz Lewicy Demokratycznej w Elblągu zaprasza do udziału w otwartym konkursie na projekt logotypu (logo) Miasta Elbląga. Styl i technika wykonania projektu jest dowolna. Zgłaszane projekty muszą jednak zawierać jeden element – nazwę miasta. Każdy z uczestników może zgłosić do trzech projektów logo (typu).
     Prace konkursowe można składać w siedzibie Elbląskiej Fundacji Akademickiej przy ul. Wodnej 1A, 82-300 Elbląg do 20 maja w godzinach 9-14 lub przesłać na adres: slawomir.kula@op.pl (w okienku „temat” wpisać nr telefonu kontaktowego). Spośród zaproponowanych projektów Komisja Konkursowa, do której zapraszamy przedstawicieli elbląskich mediów, wybierze minimum trzy zwycięskie. Wybrane przez komisję projekty zostaną następnie opublikowane w internecie oraz w lokalnych mediach. To elblążanie poprzez głosowanie zadecydują, który z projektów najbardziej kojarzy się z naszym miastem i regionem.
     Zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do 1 czerwca 2012 r. Autorzy trzech zwycięskich projektów otrzymają nagrody w postaci 10-calowych tabletów oraz satysfakcję, że ich pomysł był najlepszy. Każdy uczestnik otrzyma również książkę o Elblągu.
     
     Regulamin konkursu
     

     1. Organizatorem konkursu jest Rada Miejska Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD) z siedzibą w Elblągu zwana dalej Organizatorem.
     
     2. Celem konkursu jest zaprojektowanie logotypu Miasta Elbląga. Oczekuje się, że projekt będzie nawiązywał do specyfiki i charakteru miasta Elbląga.
     
     3. Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach:
     a) Etap I będzie trwał od 13 kwietnia do 20 maja 2012 r. i będzie polegał na przyjmowaniu przez Organizatora prac konkursowych.
     b) Etap II będzie trwał od 21 maja do 1 czerwca 2012 r. i będzie polegał na powołaniu przez Organizatora Komisji Konkursowej złożonej z przedstawiciela EFA w Elblągu oraz zaproszonych przedstawicieli lokalnych mediów, która następnie wybierze spośród nadesłanych projektów minimum trzy prace. Decyzje Komisji Konkursowej podejmowane będą zwykłą większością głosów.
     
     4. Założenia konkursu i wymagania wobec uczestników. Konkurs ma charakter otwarty. Technika i styl wykonania projektów jest dowolny.
     Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie trzy prace konkursowe. Projekty dostarczone w formie elektronicznej muszą być zapisane na nośniku CD-R lub DVD, lub przesłane na adres slawomir.kula@op.pl (w okienku temat wpisać nr kontaktowy telefonu) w formatach JPG, PDF lub CDR. W konkursie uczestniczyć mogą osoby fizyczne oraz prawne. Do projektu należy dołączyć krótki opis wraz z symboliką (krótką interpretacją) oraz formularz zgłoszeniowy w osobnej, zamkniętej kopercie.
     Projekty muszą zawierać następujące elementy:
     a) nazwę Miasta Elbląg
     b) znak (logo) graficzny
     c) hasło promocyjne
     
     5. Do konkursu nie mogą być zgłaszane projekty:
     a) wcześniej publikowane
     b) zawierające zastrzeżone znaki towarowe/firmowe lub ich części.
     c) zawierające treści mogące uchodzić za obraźliwe lub kontrowersyjne.
     
     6. Uczestnik konkursu zobowiązany jest złożyć wraz z projektem formularz zgłoszeniowy zawierający: Imię i nazwisko autora projektu, dane do kontaktu – telefon komórkowy lub stacjonarny, oświadczenie o posiadaniu pełni praw autorskich do złożonego projektu, oświadczenie o nieodpłatnym przeniesieniu w całości praw autorskich do nadesłanego projektu na rzecz Organizatora, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sprawach związanych z konkursem oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem konkursu na logotyp Miasta Elbląga.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne CHRISTIAN LACROIX
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Okulary korekcyjne EVA MINGE