UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Przyczyna jasna- zasnął. I tyle dobrze, że zjechał na lewo i skończył sam z sobą i nie zabił innych z przeciwnego pasa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 22
  (2017-02-01)
 • Oglądając zdjęcie odnoszę wrażenie, że zjechał w prawo, a nie w lewo. W lewo zjechałby na pas przeciwny. Co do "robienia czegoś z Kazimierzowem" to zdaje się, że w budowie jest droga S7,więc trochę się tam zmieni. Po co robić drogę, żeby za kilka miesięcy znów ją przerabiać. .. ? Ale "wiecznie niezadowoleni" zawsze się znajdą. .. Poza tym odcinek w Kazimierzowie to jeden z najdłuższych, prostych odcinków starej 7ki. Moim zdaniem szerokie marginesy "zachęcają" do wyprzedzania i częstego zmuszania kierowców jadących z przeciwnej strony do zjazdu na pobocze. Chwila nieuwagi i tragedia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 1
  sandman(2017-02-02)
 • Zjechał na prawo A nie na lewo radzę Ci naucz się odróźnić która lewą A która prawa mógł być to twój bliski ciekawe co byś wtedy napisał mądrego
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 1
  sachar(2017-02-02)
 • leciał prawym pasem to jak mógł zjechać na lewo?. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  prawo(2017-02-02)
 • Zjechał na prawo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2017-02-02)
 • Zjechał na prawo jełopie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2017-02-08)
Reklama