Piątek 15-02-2019, imieniny Faustyna, Jowity
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sprawdzeni stomatolodzy, wizyty od zaraz

 

Wizyty u stomatologa nie trzeba się bać, jeśli trafimy w ręce specjalistów mających wieloletnie doświadczenie. Ewa Radziejewska, właścicielka Dental Clinic przy ul. Grobla św. Jerzego 15, tworząc klinikę blisko 30 lat temu, stworzyła gabinety przyjazne pacjentom, w których panuje rodzinna atmosfera.

- Od 1986 roku budujemy rodzinną firmę, w której pracują wybitni specjaliści z poszczególnych dziedzin stomatologii - mówi Ewa Radziejewska. - Dla nas liczy się przede wszystkim dobro pacjenta i profesjonalna opieka. Możemy to osiągnąć tylko poprzez ustawiczne kształcenie podyplomowe, zarówno praktyczne jak i teoretyczne w najlepszych ośrodkach szkoleniowych na świecie.
     
     Nasze szkolenia podyplomowe poparte są licznymi certyfikatami. Zarówno kadra lekarska jak i personel średni kilka razy w roku korzysta ze szkoleń z zakresu stomatologii, komunikacji z pacjentem i innych. Praca zespołowa pozwala na osiąganie wysokich umiejętności z określonych dziedzin stomatologii, tworząc w ten sposób grono specjalistów, mogących ze sobą konsultować skomplikowane przypadki i wybierać najlepszą dla pacjenta drogę leczenia.
     
     Bogaty zakres usług
     Dental Clinic oferuje bogaty zakres usług: od stomatologii zachowawczej, poprzez stomatologię estetyczną (wybielanie, licówki porcelanowe), protetykę opartą na najnowszych technologiach CAD-CAM, implantoprotetykę, endodoncję z zastosowaniem mikroskopu aż po ortodoncję, stomatologię dziecięcą oraz chirurgię stomatologiczną. W Dental Clinic pacjent jest leczony kompleksowo, bez konieczności odsyłania do innych placówek.
     
     - Naszym pacjentom poświęcamy dużo czasu. Przy pierwszej wizycie wykonujemy przegląd jamy ustnej, zdjęcia diagnostyczne, modele diagnostyczne, omawiamy z pacjentem szczegóły leczenia z podaniem kosztorysu. Po zaakceptowaniu przez pacjenta planu leczenia, przystępujemy do działań leczniczych - dodaje Ewa Radziejewska. - Naszym atutem są krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Pacjenci z bólem są przyjmowani codziennie przez lekarza dyżurnego od godz. 8 do 20.
     
     Sprzęt najnowszej generacji

     Do dyspozycji pacjentów są cztery gabinety zabiegowe wyposażone w sprzęt najnowszej generacji. Każdy gabinet posiada aparat RTG i radiowizjografię, mikroskop, specjalistyczny sprzęt do leczenia kanałowego. Ponadto klinika dysponuje gabinetem radiologicznym, co umożliwia wykonanie na miejscu zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych, zatok szczękowych, stawów skroniowo-żuchwowych. Każdy stomatolog pracuje z asystentką stomatologiczną, co umożliwia pracę na „cztery ręce” z pacjentem w pozycji leżącej.

 


     - Nasi pacjenci mogą liczyć nie tylko na komfort i profesjonalizm podczas zabiegów. Oferujemy również promocyjne ceny usług oraz stałą 10 proc. zniżkę rodzinną. Bezpłatnie wykonujemy przeglądy zębów - dodaje Ewa Radziejewska. - Prowadzimy również działalność charytatywną. Objęliśmy patronatem Dom Dziecka w Elblągu. Od ponad roku leczymy wychowanków tej placówki, mamy nadzieję zakończyć leczenie dzieci z końcem 2014 roku.
     
     Od kilku lat wykonujemy bezpłatne przeglądy dzieciom z placówek przedszkolnych. Każdy maluch otrzymuje ulotkę z informacją o stanie zębów.
     
     - Serdecznie zapraszam do korzystania z usług mojej kliniki. Sprawdź jakość naszych usług - zaprasza Ewa Radziejewska.      

     

     ---- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl