Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Startuj razem z nami!

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2015-01-08
Aktualizowany 2015-01-09 11:20
 

Chciałbyś pracować na własną rękę? Nie wiesz skąd wziąć pieniądze, nie wiesz jak prowadzić firmę i szukasz pomocy? Dobrze trafiłeś. Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” realizuje projekt unijny, który ma za zadanie pomóc początkującym przedsiębiorcom.

Nieco ponad jedna trzecia Polaków stawia na samozatrudnienie, w którym upatruje szansę na walkę z własnym bezrobociem. W województwie warmińsko- mazurskim jedna piąta mieszkańców nie ma pracy, a najważniejszą przeszkodą dla założenia własnej działalności jest brak środków finansowych.
     
     Środki unijne są dla Ciebie – korzystaj!
     Teraz możesz to zmienić, wystarczy kilka chwil, trochę uwagi i chęci, a pieniądze mogą być Twoje. W 2013 roku w województwie uruchomiony został specjalny fundusz finansowany z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki PO KL 6.2 – „Warmińsko-Mazurski Fundusz NA START”., którego realizatorem jest Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”. To program, który początkującym przedsiębiorcom pozwoli uzyskać pożyczkę, maksymalnie 50 tys. zł przy preferencyjnym oprocentowaniu 0,5 proc. w skali roku.Przyszły przedsiębiorca będzie mógł skorzystać z 12- miesięcznego okresu karencji, a pieniądze przeznaczyć w szczególności na nabycie środków trwałych, budowę, rozbudowę, adaptację lub remont budynków i budowli produkcyjnych, usługowych i handlowych, zakup maszyn i urządzeń, zakup oprogramowania informatycznego, licencji, pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej i wydatki na promocję działalności gospodarczej. To szansa dla tych, którzy szukają dodatkowych źródeł utrzymania lub zaistnienia na rynku pracy.

 


     
     Kto pyta nie błądzi
     Chcesz wiedzieć więcej i sprawdzić jakie są Twoje szanse? Wszelkich informacji udziela Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”, ul. Piłsudskiego 11A, 14-400 Pasłęk; tel. 55 248 10 91.
     
     

--------Reklama-------
     
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl