Czwartek 15-11-2018, imieniny Alberta, Leopolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Truciciel z ul. Andrzeja Struga Truciciel z ul. Andrzeja Struga

STOP! Przystanek Elbląg - weź udział w bezpłatnym szkoleniu

 
Elbląg, STOP! Przystanek Elbląg - weź udział w bezpłatnym szkoleniu
Rek

Przypominamy, że w dniach 24 i 25 lutego dla osób działających lokalnie, nauczycieli i młodzieży zainteresowanej aktywnością w swoim środowisku odbędzie się pięć bezpłatnych szkoleń. Sesja dwudniowych szkoleń pod nazwą „STOP! Przystanek Elbląg” realizowana jest na zakończenie XII edycji Szkoły Trenerów STOP. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 21 lutego.

24 i 25 lutego (piątek i sobota) w siedzibie Ratusza Staromiejskiego w Elblągu odbędzie się pięć szkoleń dla pracowników sektora pozarządowego, młodzieży, która chce działać lokalnie, a także nauczycieli, animatorów i edukatorów. Szkolenia – prowadzone przez doświadczonych w pracy w sektorze pozarządowym specjalistek i specjalistów – poświęcone będą fundraisingowi, ewaluacji, misji i wizji organizacji, edukacji globalnej i działalności społecznej w środowisku lokalnym. Sesja dwudniowych szkoleń pod nazwą „STOP! Przystanek Elbląg” realizowana jest na zakończenie XII edycji Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych Stowarzyszenia STOP. Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Elbląg Europa, a patronat nad nim objął Prezydent Elbląga, Grzegorz Nowaczyk.
„Stop! Przystanek Elbląg” to finał już XII Szkoły Trenerów Stowarzyszenia Organizacji Pozarządowych STOP. Dziesiątka trenerów i trenerek o różnych zainteresowaniach zawodowych zwieńczy swoją kilkumiesięczną naukę sesją szkoleń dla wybranego środowiska lokalnego. Tym razem swoim doświadczeniem i wiedzą trenerzy będą dzielić się z Elblążanami. Oferta pięciu szkoleń w ramach dwudniowej sesji została przygotowana dla osób, które pracują w środowisku lokalnym, i chcą zdobyć nową wiedzę oraz doświadczenie, które wspomoże, rozwinie i udoskonali ich codzienne działania. W ten sposób „STOP! Przystanek Elbląg” będzie miał swój wkład w budowanie kapitału społeczności lokalnej miasta i okolic.
     W ofercie znajdują się:
  -Misja i wizja w organizacji pozarządowej – szkolenie dla pracowników sektora pozarządowego (24 lutego, godz. 14-20.30, 25 lutego, godz. 9–17)
     - Jak wprowadzać elementy edukacji globalnej do pracy z dziećmi i młodzieżą? – szkolenie dla nauczycieli i edukatorów (24 lutego, godz. 14-20.30, 25 lutego, godz. 9–17)
     - Uczmy się w działaniu – ewaluacja jako narzędzie rozwoju organizacji – szkolenie dla zespołów pracowników organizacji pozarządowych (24 lutego, godz. 14-20.30, 25 lutego, godz. 9–17)
     - Jak zadziałać w mojej okolicy? – szkolenie dla osób w wieku 15-25, które chcą działać w swoim środowisku (24 lutego, godz. 14-20.30, 25 lutego, godz. 9–17)
     - Fundraising w organizacji pozarządowej – luksus czy konieczność? – szkolenie dla pracowników sektora pozarządowego (24 lutego, godz. 14-20.30, 25 lutego, godz. 9–17)
     
     Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Zainteresowani mogą zgłaszać udział na adres e-mail: biuro@cop.elblag.pl do 21 lutego. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Centrum Organizacji Pozarządowych oraz Stowarzyszenia Elbląg Europa
     Organizatorzy zapewniają materiały warsztatowe oraz drobny poczęstunek w trakcie warsztatów. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, jednak w poszczególnych szkoleniach może brać udział kilka osób z jednej organizacji.
     
     Szczegółowe informacje nt. każdego ze szkoleń znajdą się wkrótce na stronie www.cop.elblag.pl.
Dariusz Ignatowicz, Stowarzyszenie Elbląg Europa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Czytnik kart kryptograficznych