Poniedziałek 15-10-2018, imieniny Teresy, Florentyny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Oświetlenie uliczne inaczej Oświetlenie uliczne inaczej

Stypendia dla młodych artystów

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne chce pomagać młodym, artystycznie uzdolnionym ludziom, m.in. w realizacji ich projektów, wydawaniu płyt, książek czy organizowaniu wystaw. W tym celu tworzy fundusz stypendialny.

ETK wychodzi naprzeciw potrzebom młodych elbląskich artystów, chce podać im pomocną dłoń i skierować na szerokie wody. W tym celu tworzy fundusz stypendialny ze środków własnych oraz przekazywanych przez członków i osoby fizyczne w ramach 1 proc. podatku.
     Stypendia w formie jednorazowej przyznawane są przez Radę ETK na doskonalenie umiejętności artystycznych na plenerach, festiwalach, kursach mistrzowskich, studiach krajowych i zagranicznych, a także na nagranie płyty, wydanie książki, zorganizowanie wystawy.
     Stypendia przyznawane są młodzieży szczególnie uzdolnionej artystycznie, wywodzącej się z Elbląga, uczącej się w liceach i wyższych szkołach artystycznych w kraju lub za granicą. Wysokość stypendiów ustala Rada ETK indywidualnie dla każdego wniosku. Pomoc finansowa przyznawana jest w ciągu roku w zależności od potrzeb i do wyczerpania limitu środków.
     Osoby, które chcą ubiegać się o stypendium artystyczne, powinny złożyć w siedzibie ETK przy ul. Wodnej 1a: podanie, opinię ze szkoły lub uczelni, a także skierowanie lub zgłoszenie na konkurs, plener itp. i potwierdzenie udziału (po realizacji). Pracownicy ETK przyjmują dokumenty w poniedziałki i środy w godz. od 9 do 14.
     

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)