Świetna forma tancerzy

Tancerze Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar" zajęli wysokie miejsca podczas Mistrzostw Okręgu Warmińsko - Mazurskiego, które odbyły się w Iławie.

Tancerze trenowali pod okiem Romana i Moniki Pawelec, wielokrotnych mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich. Nauka nie poszła w las i na efekty nie trzeba było długo czekać. Podczas Mistrzostw Okręgu najwyższe lokaty zajęli zawodnicy "Jantara". W kategorii 10 - 11 lat pierwsze miejsce zajęła para Bartłomiej Szkutnik i Dominika Jabłońska, natomiast trzecie miejsce - Mariusz Pilipczuk i Kinga Drutel. W kategorii 12 - 13 lat na drugiej pozycji w tańcach latynoamerykańskich uplasowali się Mateusz Papużyński i Sara Aszkiełowicz. Para ta zajęła także trzecie miejsce w tańcach standardowych. W kategorii 14 - 15 lat Michał Białkowski i Dorota Jedynak zajęli pierwsze miejsce w tańcach standardowych oraz drugie w latynoamerykańskich. W najstarszej kategorii Youth popisała się para Daniel Bartelik i Justyna Wilczek zajmując pierwsze miejsce w tańcach latynoamerykańskich i trzecie w standardzie.