Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Święto ze strajkiem w tle

Elbląskie obchody Dnia Edukacji Narodowej zgromadziły dzisiaj (12 października) w Sali Staromiejskiej grono pedagogów ze wszystkich rodzajów placówek edukacyjnych funkcjonujących w mieście. Było uroczyście, ale w tle święta pozostały oflagowane od dzisiaj placówki oświatowe - wyraz niezadowolenia z zapowiadanych cięć w budżecie przeznaczonym na edukację.

Reprezentujący elbląski samorząd Artur Zieliński, wiceprezydent miasta podkreślał dobrą kondycję elbląskiej oświaty. Zapowiadał utrzymanie tego stanu w przyszłości z równoczesną kontynuacją programu dokształcania nauczycieli.
     Zgodnie z wieloletnią tradycję Prezydent Elbląga uhonorował swoimi nagrodami najbardziej zasłużonych w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej pedagogów. Nagrody otrzymali: Anna Dulczewska - dyrektor Przedszkola nr 26, Jerzy Kawiecki - dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych, Krystyna Miezio - dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2, Mariola Piechowicz - dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1, Wojciech Rudnicki - dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2, Aldona Iwko - SP 15, Leszek Kapczyński - Zespół Szkół Mechanicznych, Mariola Mątowska - Zespół Szkół Gastronomicznych, Małgorzata Stanecka - SP 4, Zdzisław Wielgolaski - ZSO 2, Karolina Witkowska - SP 16, Katarzyna Witkowska - SP 14.
     Wręczono też akty nadania stopnia awansu zawodowego „Nauczyciela Mianowanego” czternastu pedagogom, a w programie artystycznym zaprezentował się Młodzieżowy Dom Kultury.
     W poniedziałek w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbędzie się okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej w trakcie którego pięcioro pedagogów z Elbląga zostanie uhonorowanych Medalami Komisji Edukacji Narodowej, dwoje nagrodami Ministra Edukacji Narodowej, a jedna osoba nagrodą Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Szafa z drzwiami suwano-łamanymi 1
DRZWI PORTA-PROMOCJA!
Promocja RATY 0%
AMK Wyposażenie salonu fryzjerskiego