Poniedziałek 18-06-2018, imieniny Elżbiety, Marka
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkolenie dla administracji

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej i Turystycznej w Elblągu organizuje szkolenie dla administracji samorządowej pt. "Fundusze europejskie dla samorządów". Szkolenie odbędzie się 14 grudnia w Urzędzie Miejskim.

Jak wyjaśnia dyrektor centrum Stanisław Wojtasiak, celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie wiedzy na temat wdrażania funduszy strukturalnych w województwie warmińsko-mazurskim oraz wymiana doświadczeń w ich pozyskiwaniu.
     Szkolenie pt. "Fundusze europejskie dla samorządów" odbędzie się 14 grudnia o godz. 9.00 w sali konferencyjnej nr 301 Urzędu Miejskiego. Zgłoszenia chętnych będą przyjmowane do 13 grudnia w RCIEiT, ul. Czerwonego Krzyża 2, tel./fax. 233-32-22, e-mail: rcie@elblag.com.pl. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
     Przedsięwzięcie jest częścią realizowanego przez centrum projektu "Europa bliżej nas - 2004". Patronuje mu Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.
     
     Program szkolenia
     godz. 9.00 - 9.05 - powitanie - Irena Derewecka, naczelnik Wydziału Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu;
     godz. 9.05 - 9.25 - Inwestycje w Elblągu realizowane w ramach funduszy europejskich - Irena Derewecka;
     godz. 9.25 - 10.25 - Założenia Aktualizacji Strategii Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Lidia Wójtowicz, dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie;
     godz. 10.25 - 10.40 – dyskusja;
     godz. 10.40 - 11.40 - Bezrobocie w gminie a fundusze europejskie - Małgorzata Samusjew, Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Bałtyk;
     godz. 11.55 - 13.25 - Przygotowanie studium wykonalności pod fundusze strukturalne na przykładzie inwestycji komunalnych w Elblągu - Irena Derewecka;
     godz. 13.25 - 14.55 - Finansowanie inwestycji z funduszy strukturalnych a budżet gminy - Beata Wiśniewska i Marta Wasilewska oraz zastępca skarbnika miasta Rozalia Grynis (Urząd Miejski w Elblągu);
     godz. 14.55 - 15.10 – dyskusja.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Karma dla papug średnich
karma kanarek
Cats Best 10L
Królik minaturka