Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szpitalne archiwum – w poniedziałki dłużej!

 
Elbląg, Szpitalne archiwum – w poniedziałki dłużej! fot. nadesłana
Rek

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu wydłużył od września godziny pracy Archiwum Zakładowego. Szybszy i łatwiejszy, niż do tej pory, jest także dostęp do dokumentacji medycznej.

- Do niedawna szpitalne archiwum udostępniało dokumentację medyczną wyłącznie w formie papierowej – wyjaśnia Marzena Kapusta, kierownik szpitalnego archiwum. - Od września, prócz wersji tradycyjnej, pacjenci lub osoby przez nich upoważnione mogą uzyskać tę dokumentację także na elektronicznym nośniku danych, by następnie odtwarzać ją na domowym komputerze czy drukować we własnym zakresie, nie ponosząc dodatkowych kosztów - podkreśla Marzena Kapusta. – W uzasadnionych przypadkach możliwe jest także wypożyczenie pacjentowi oryginału dokumentacji medycznej, jednak ze ścisłym zastrzeżeniem terminu jej zwrotu – dodaje kierowniczka archiwum.
     Efektem projektu jest także uruchomienie w szpitalnym archiwum dwóch stanowisk komputerowych, przy których pacjenci, z pomocą pracowników archiwum, mogą bezpłatnie przeglądać swoje historie choroby. Usługa umożliwia zapoznanie się z całością lub tylko z wybranym fragmentem dokumentacji a także zamówienie na miejscu wydruku wskazanych stron.
– Wszystkie innowacje, które wprowadziliśmy w szpitalnym archiwum, są korzystne dla naszych pacjentów. Cieszymy się, że dzięki projektowi mogliśmy się po prostu bardziej otworzyć na ich potrzeby – podkreśla kierowniczka archiwum.
     Archiwum Szpitalne mieści się w budynku głównym WSZ, na niskim parterze. Czynne jest od wtorku do piątku w godz. 7.25 – 15.00, w poniedziałki dłużej – do godz. 16.30.
     Anna Kowalska, rzecznik prasowy WSZ w Elblągu
     
Anna Kowalska, rzecznik prasowy WSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Samochody używane HADM Gramatowski