UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Tak się bawił ZST

Reklama

- Trzeba wyznaczać sobie w życiu cele, ale nie tylko te krótkie, ale też te dalekosiężne. Cele to nie wszystko, trzeba mieć również marzenia – mówiła do uczniów podczas studniówki Zespołu Szkół Technicznych dyrektor Hanna Mierzejewska. Zobacz zdjęcia i film.

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych studniówkę w Kazimierzówce rozpoczęli od minuty ciszy poświęconej pamięci zmarłego w ostatnich dniach Jana Olszewskiego, premiera Polski w latach 1991-92.
       - Jestem tym rocznikiem, który nie miał studniówki, bo wtedy ogłoszono stan wojenny. Widząc was, wasze smutne miny i myśląc o tym, że znowu miałabym podjąć decyzję o przeniesieniu terminu studniówki, powiedziałam „nie”. Będziemy mieli studniówkę, oczywiście przy zachowaniu wszelkich zasad – mówiła do uczniów Hanna Mierzejewska, dyrektor Zespołu Szkól Technicznych, który już raz przełożył studniówkę związaną z żałobą po morderstwie Pawła Adamowicza.
       Przełożony termin również niestety wypadł w okresie żałoby narodowej. - Jedna droga się zakończyła, a wy zmierzacie nową drogą – Hanna Mierzejewska nawiązała do żałoby po Janie Olszewskim. - Przemierzyliśmy w sumie 3,5 roku, sprawdziliście się już na egzaminach zawodowych, przed nami ostatnia prosta, która zaprowadzi do egzaminu maturalnego. Wierzę w to, że każdy z was zda go z sukcesem – mówiła Hanna Mierzejewska, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych. - Trzeba wyznaczać sobie w życiu cele, ale nie tylko te krótkie, ale też te dalekosiężne. Cele to nie wszystko, trzeba mieć również marzenia. One się spełniają, ale trzeba mocno tego chcieć i mocno pracować i walczyć. Bo nic nie przychodzi łatwo – mówiła dyrektor ZST.
       Po przemówieniach przyszedł czas na tradycyjnego poloneza, pamiątkowe zdjęcia i zabawę.
       - Bardzo dobrze nam poszły egzaminy zawodowe. Myśleliśmy, że będą trudniejsze. Mamy nadzieję, że zdamy je na poziomie powyżej 90 procent – mówiła Joanna, uczennica klasy mundurowej. - Na początku trochę się złościliśmy, że musimy przełożyć studniówkę, ale szybko wszystko wróciło do normy. Podeszliśmy do studniówki ze spokojem, uśmiechem, mamy nadzieję, że będzie fajna atmosfera.
       - Na razie nie myślimy o maturze. Po studniówce na pewno tylko matura będzie w naszej głowie. Co potem? Na pewno studia. Wybieramy się na kryminalistykę – przyznają zgodnie Joanna i Alicja, uczennice klasy mundurowej.
      
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama