Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

To próba oszkalowania. Oświadczenie Katarzyny Anny Hankus

Elbląg, To próba oszkalowania. Oświadczenie Katarzyny Anny Hankus

Po wczorajszym artykule, który został opublikowany na stronie elblag24.pl na temat mojej osoby postanowiłam zwrócić się dziś (14 listopada) do sądu  i w trybie wyborczym pozwać ten portal za pomówienia.

Przedstawione w artykule elblag24 zarzuty i sytuacje nie mają nic wspólnego z prawdą, a są próbą oszkalowania mojej osoby. Wydawca elblag24.pl nie stawił się na sprawę, w związku z tym nie mam możliwości udowodnienia prawdy przed sądem przed dniem wyborów.      
Katarzyna Anna Hankus
     

     
     Oświadczenie Pana Piotra Imiołczyka na temat Katarzyny Hankus
     Nigdy nie angażowałem się w politykę bieżącą i nie zamierzam złamać tej zasady zarówno w stosunku do polityki na szczeblu samorządowym jak i ogólnopolskim. Wystarczy poznać procesy społeczne przez pryzmat historii, by ocenić je z dystansu i społecznie angażować się na innych niewątpliwie ważnych polach pracy.
     
     Teraz jednak, wezwany na świadka w sprawie w trybie wyborczym, oświadczam co następuje:
     1. Wszystkie fakty zamieszczone w artykule elblag24, które przedstawiają Panią Katarzynę Hankus w relacjach z sąsiadką w złym świetle są niezgodne z prawdą. Osoba, która oskarża czyni to od wielu lat i nie tylko w stosunku do Katarzyny Hankus.
     2. Pani Katarzyna Hankus jest osobą, którą znam od wielu lat - jako uczennicę, sąsiadkę a także ofiarę przemocy ze strony Pani Janiny W. w stosunku do naszych rodzin.
     3. Imponderabilia wymagają w chwili tak wyjątkowej, by zaprzeczyć oszczerstwom i osobiście potwierdzić, iż fakty przedstawione w artykule nie tylko nie miały miejsca, ale składają się na sytuację, w której kat zamienia się w ofiarę, kłamie zdając sobie sprawę z faktu, że krzywdzi niewinnych ludzi. Krzywdzi Panią Katarzynę Hankus w przededniu wyborów.

     

     
---ogłoszenie płatne---
     
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl