Niedziela (niehandlowa) 19-05-2019, imieniny Piotra, Kryspina
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trwają zapisy na IV edycję Akademii Dziecięcej przy PWSZ w Elblągu

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2013-06-18
Aktualizowany 2013-06-19 07:00
 

Od maja trwa nabór kandydatów do Akademii Dziecięcej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, która już po raz czwarty zainauguruje w październiku. Tegoroczna edycja skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu w soboty w godzinach przedpołudniowych.

Zainteresowanie udziałem swoich dzieci w zajęciach Akademii Dziecięcej wśród rodziców stale wzrasta. Ci, którzy już skorzystali z oferty akademii są bardzo zadowoleni i podkreślają jej skuteczność:
– Syn nauczył się tutaj naprawdę wiele, po zajęciach przychodził do domu i chwalił się swoją wiedzą – wspomina Anna Koniecko, mama Szymka. – Oby więcej tego typu akcji.
– Dzieci poznają tutaj na zajęciach aż trzy języki, hiszpański, niemiecki i francuski. Może kiedyś się im przydadzą w życiu – mówi Monika Adamska, mama uczestniczącej w zajęciach Kasi.
     Akademia rozpoczęła swą działalność w 2010 roku, a obecnie trwa rekrutacja do IV już edycji. Idea Akademii Dziecięcej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu wpisuje się w założenia, iż zainteresowanie nauką, rozbudzanie apetytu na wiedzę oraz szlifowanie talentów warto zacząć już u najmłodszych. Dzieci z natury ciekawe świata, pod kierunkiem nauczycieli akademickich PWSZ w Elblągu mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania. Akademia została powołana w celu rozwijania dziecięcej ciekawości i zdolności twórczych. Pomaga dzieciom lepiej zrozumieć otaczający je świat, sprawia, że nauka staje się bliższa i przydatna na co dzień. Dzieci biorą udział w programach poruszających wszystkie dziedziny nauki, dlatego mają szansę odkryć swoje pasje i talenty.
     Zajęcia odbywają się w formie wykładów oraz warsztatów realizowanych w prosty, przystępny sposób, w pomieszczeniach akademickich i laboratoriach uczelni wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki temu mali studenci mogą poczuć prawdziwy smak studiowania.
     W ramach akademii odbywają się także wykłady dla rodziców. Podczas tych spotkań specjaliści podpowiadają, w jaki sposób rozpalać w dzieciach chęć do nauki, jak rozpoznawać ich możliwości oraz omawiają sposoby radzenia sobie z temperamentem i zmieniającą się osobowością dziecka.
     Spraw dziecku radość i już dziś zachęć je do przygody w Akademii Dziecięcej przy PWSZ w Elblągu! Serdecznie zapraszamy!
     
     Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat zajęć w Akademii Dziecięcej znajdziecie Państwo pod adresem::
     http://www.pwsz.elblag.pl/akademia-dziecieca.html
     
     Akademia Dziecięca
     Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
     tel. 55 629 05 37
     e-mail: akademia@pwsz.elblag.pl
     

 


     
     -------------- Reklama ----------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl