Poniedziałek 23-07-2018, imieniny Brygidy, Apolinarego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trzech chętnych do zarządzania miejskim majątkiem

 
Elbląg, Trzech chętnych do zarządzania miejskim majątkiem (fot. arch. WS)
Rek

Trzy osoby ubiegają się o stanowisko dyrektora Departamentu Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji w Urzędzie Miejskim w Elblągu. Komisja konkursowa analizuje przesłane dokumenty i zdecyduje, kogo zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną.

Prezydent Elbląga ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Departamentu Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji 24 marca. Do 3 kwietnia chętni, spełniający wymogi (m.in. co najmniej 5-letni staż pracy, w tym minimum 2 lata na kierowniczym stanowisku w gospodarce nieruchomościami), mogli składać swoje oferty. - Do urzędu wpłynęły trzy oferty od kandydatów. Sprawdzamy, czy spełniają wymogi formalne. W najbliższym czasie zapadnie decyzja, które osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną – informuje Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.
     Przypomnijmy, że od sierpnia 2013 roku dyrektorem Departamentu Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji jest Zbigniew Czerepko, który został powołany przez prezydenta Jerzego Wilka na to stanowisko bez konkursu, na umowę o zastępstwo. Zastąpił Macieja Pałkowskiego, który po wypadku samochodowym w 2012 roku do tej pory przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, jednym z kandydatów w konkursie jest obecny dyrektor departamentu.

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Dzięki zastępstwu zdobył doświadczenie, a dzięki kumoterstwie zdobędzie pracę. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25 11
  proste.jak.budowa.cepa(2014-04-08)
 • Wielki Departament Geodezji bez parkingu dla klientów i z zaoraną drogą dojazdową przy Tysiąclecia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18 7
  (2014-04-08)
 • Nie rozśmieszajcie mnie. Czerepko już ma tę posadę w garści, a Pisowcy tak ujadali gdy to samo robił Nowaczyk. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18 7
  NowaPrawica(2014-04-08)
 • panie prezydencie, dajcie bezrobotnemu megerowi jakieś stanowisko, weźmie cokolwiek, i nie będzie ujadał. każdy kto idzie do polityki idzie tam pracować i zarabiać. a knp przecież wszystkie stanowiska rozwiąże więc panie meger, do roboty i jak dobry prawicowiec, coś wymyśl i coś rób własnymi rękoma. nie tylko jadem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 5
  (2014-04-08)
 • Czy ten Czerepko to ta sama osoba, która nie sprawdziła się jako Dyrektor ZBK-u
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21 4
  (2014-04-08)
 • " Zbigniew Czerepko sprawuje swoją obecną funkcję od sierpnia 2013 r. Przedtem był dyrektorem Zarządu Budynków Komunalnych w Elblągu. Stracił to stanowisko po kontroli przeprowadzonej na zlecenie byłego już wiceprezydenta Tomasza Lewandowskiego, za kadencji prezydenta Grzegorza Nowaczyka. Audyt wykazał wiele nieprawidłowości, jak choćby brak regulaminowego naliczania czynszu, przez co działalność firmy była narażona na wysokie straty finansowe. Teraz nowym miejscem pracy Zbigniewa Czerepko jest elbląski Urząd Miejski. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19 4
  (2014-04-08)
 • prezenter handlowy Adrian Meger wyrocznią w sprawie procedur konkursowych? nie mam dalszych pytań
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5 6
  (2014-04-08)
 • pilnuj lepiej swojego listonosza z Pisu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6 4
  (2014-04-08)
 • To miasto do wielu lat nie miało profesjonalnego specjalisty od spraw zarządzania majątkiem komunalnym i jak widzę nie będzie miało, bo kryteria i niby konkurs to iluzja samorządowa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 8
  MiejscowyAborygen(2014-04-08)
 • Jozek Gizul jest bez etatu. Niedługo wyjdzie z Kwidzna. Dajta mu jakąś robote może byc etat kasiarza cy cuś.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 2
  paranoja(2014-04-08)
 • Najpierw to ten Czerepko musi mieć pojęcie o zarządzaniu nieruchomościami. Przez ten czas nie potrafił zrobić porządku z tym całym syfem w mieście, z tymi ruderami, chlewikami, szopkami itp które szpecą i odpychają inwestorów od naprawdę fajnych miejsc inwestycyjnych w centrum miasta. Ale to kolejny karierowicz z typu " mój mąż zawodu jest DYREKTOREM" . Panie Czerepko, weź się do roboty a nie tylko gwiazdorzysz na zebraniach departamentów. Arogancją i buta nic nie zdziałasz, tylko się ośmieszasz, bo nie wiesz nawet co masz w swoich zasobach, nie potrafisz poruszać się po majątku jakim dysponuje miasto. Wprowadzasz inwestorów w błąd, bo jesteś niedouczony.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 4
  urzędas(2014-04-09)
 • @urzędas - ale to ty chłopie zgłoś się szybciutko do konkursu, bo widzę, że z ciebie niemały fachura. Tyle pomysłów, taka ogłada i pracowitość co zresztą widać w twoim wpisie. Na takich czekamy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 3
  (2014-04-09)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Powrót Do Szkoły
Clinex Grill
Szkolna Wyprawka