UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tu nauczysz się zawodu

 

Od 18 września 2018 r. zacznie funkcjonować Elbląskie Centrum Edukacji Zawodowej w skład którego wejdzie: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Centrum Kształcenia Praktycznego. Będziemy współpracować z przedsiębiorstwami lokalnego rynku pracy, co pozwoli na rozwój kształcenia dualnego.

Tak jak do tej pory realizować będziemy praktyczną naukę zawodu oraz kształcenie ogólne przez siedem dni w tygodniu. W robocze dni tygodnia w godzinach przedpołudniowych kształcić będziemy młodzież, natomiast w godzinach popołudniowych i w weekendy osoby dorosłe. Nasi uczniowie oraz słuchacze będą odbywać staże i praktyki u przyszłych pracodawców. W siedzibie Placówki będziemy posiadali bazę ofert pracy dla absolwentów jednostki. Więcej informacji na ten temat zostanie przekazane po otwarciu ECEZ.

 


     
     W ofercie edukacyjnej posiadamy bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe (szkoła zawodowa / technikum dla dorosłych) w kierunkach m.in.: operator obrabiarek skrawających (posiadamy oferty pracy w tym zawodzie), wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych, florysta, fryzjer, elektryk/elektronik i wiele innych. Zachęcamy również do nauki w Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych, dwu- lub trzyletnim oraz w Szkole Policealnej w zawodzie technik rachunkowości, administracji czy też BHP.
     Oferujemy także płatne krótkoterminowe kursy głównie: spawalnicze, programisty i operatora maszyn sterowanych numerycznie CNC, fryzjerskie i wizażu.
     
     Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie www.ckziuelblag.pl, bądź pod nr telefonu 55 625-67-25 lub 55 625-67-23. 
     
     

----------Art. sponsorowany-----------
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl