UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tutaj czas się zatrzymał

 
Elbląg, Tutaj czas się zatrzymał

W Elblągu czas zatrzymał się dokładnie 23 października 2018 roku. Takie wrażenie można odnieść, wchodząc na stronę internetową Rady Miejskiej. Według niej nadal przewodniczącym RM jest Marek Pruszak, a mieszkańcy mogą podejrzewać, że wyborów w ogóle nie było.

Radni długo walczyli o to, by powstała oddzielna strona internetowa poświęcona ich działalności. Zaczęła działać w 2015 roku. - Są tam interpelacje oraz felietony i polemiki radnych. Wszystko po to, by elblążanie mieli wgląd w to, co robią – mówił w kwietniu 2015 roku w rozmowie z Radiem Olsztyn Jerzy Wilk, ówczesny przewodniczący elbląskiej Rady Miasta.
       Tymczasem ostatni wpis w aktualnościach na stronie RM pochodzi z października 2018 roku i dotyczy ostatniego uroczystego posiedzenia pod koniec kadencji. W rubryce „radni” nadal figurują osoby, które sprawowały mandaty w poprzedniej kadencji, a jako przewodniczący wymieniany jest Marek Pruszak.
       - Wiemy o tym problemie. Osoba, która wprowadzała informacje na stronę, jest na zwolnieniu lekarskim, ma być wyznaczone przez pana prezydenta osoba na zastępstwo. Ponadto strona nie jest zbyt funkcjonalna w obsłudze, dlatego zostało zlecone wykonanie przez pracowników nowej platformy internetowej, która będzie spełniać oczekiwania mieszkańców. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości – powiedział nam dzisiaj Antoni Czyżyk, obecny przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu.
       Póki co mieszkańcom pozostaje korzystanie z Biuletynu Informacji Publicznej, w którym są jedynie podstawowe informacje o Radzie Miejskiej.
      
       Zobacz stronę Rady Miejskiej w Elblągu
      

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama