UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tydzień Języków w Elblągu

 
Elbląg, Tydzień Języków w Elblągu

Zapraszamy elblążan do uczestnictwa w wydarzeniu „Tydzień Języków - przygotuj się do Euro” organizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Język to podstawa. Ucz się języków”.

W Elblągu w ramach projektu realizujemy działania:
     Let’s Check – którego celem jest uzyskanie bezpłatnego certyfikatu znajomości języka w skali Rady Europy (CEFR) w jednym z trzech języków.
     Let’s Talk – celem działania jest zakomunikowanie w przyjazny i niebanalny sposób znajomości języka obcego. W ramach akcji rozdajemy przypinki, nalepki na ubrania, notes, notebook itp. Zwrócenie uwagi na wartość znajomość języków obcych w Polsce.
     Let’s Work – skierowane do właścicieli przedsiębiorstw i ich pracowników w celu promocji znajomości języka angielskiego, niemieckiego. Każda firma, której pracownicy wykażą się znajomością języka obcego otrzyma certyfikację dla swojego punktu (sprzedaży, obsługi klienta). Umieszczenie etykiety „Mówimy w języku….” ma na celu pokazanie obcokrajowcom, że bez problemu zostaną obsłużeni w danym języku.
     
     Ambasadorem Tygodnia Języków jest Robert Korzeniowski.
     
     Startujemy w piątek 25 maja o godzinie 14 w NKJO Regent przy ul. Królewieckiej 100.
     
     Przedsiębiorstwa, które chcą uzyskać certyfikację proszone są o kontakt: 55 236 88 65.
     Szczegóły na www.regent.edu.pl.
     
------------ Reklama ------------
Monika Polak, NKJO w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl