Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tymczasowy burmistrz Fromborka

 
Elbląg, Tymczasowy burmistrz Fromborka
fot. arch. WS

Prezes Rady Ministrów RP Donald Tusk wyznaczył z dniem 19 lipca Marka Stanisława Misztala do pełnienia funkcji Burmistrza Miasta i Gminy Frombork. Marek Misztal będzie pełnił tę funkcję do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego burmistrza.

Przypomnijmy, że w dniu 10 czerwca 2013 roku Krystyna Lewańska zrzekła się mandatu Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, po tym jak sąd skazał ją prawomocnym wyrokiem w sprawie karnej.
     Ustawa o bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza i prezydenta miasta określa, iż skutkiem pisemnego zrzeczenia się mandatu wójta jest jego wygaśnięcie.
     Na posiedzeniu w dniu 20 czerwca 2013roku Rada Miejska we Fromborku podjęła uchwałę w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Burmistrza Miasta i Gminy Frombork.
     8 września odbędą się przedterminowe wybory na burmistrza Fromborka.
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

RTV + SZAFA
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne