Niedziela 18-11-2018, imieniny Karoliny, Romana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Unijne środki pomocowe

Na lata 2007 – 2013 Unia Europejska przeznaczyła duże środki na wsparcie innowacyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dotacje przeznaczone są m.in. na nowe inwestycje a także na inicjowanie i rozwój współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, jednostkami badawczo-rozwojowymi, uczelniami wyższymi, władzami samorządowymi; czyli tworzenie tzw. inicjatyw klastrowych.

Środki z dotacji powinny zmniejszyć różnice w rozwoju pomiędzy naszym regionem a innymi regionami Unii.
     Temu celowi ma służyć także realizowany projekt Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji. Współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Projekt RSWI, działający w województwie warmińsko-mazurskim od 2006r, powstał na mocy porozumienia pomiędzy Warmińsko-Mazurską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie a regionalnymi i lokalnymi władzami samorządowymi. Jest to sieć dwudziestu jeden Powiatowych Punktów Kontaktowych, w których przedsiębiorcy mogą otrzymać bezpłatną pomoc informacyjno - doradczą w zakresie m.in. sposobów pozyskiwania unijnych środków finansowych na działalność innowacyjną.
     Sieć jest organizatorem bezpłatnych szkoleń, konferencji, spotkań informacyjnych, które mają przygotować lokalne firmy do efektywnego pozyskiwania dotacji z funduszy strukturalnych. RSWI oferuje także atrakcyjną, nisko oprocentowaną pożyczkę na rozwój działalności (także dla firm nowopowstałych), z Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.
     W Elblągu Powiatowy Punkt Kontaktowy sieci RSWI mieści się przy ul. Bema 54 w budynku Centrum Pracy i Pomocy. Z konsultantami PPK można kontaktować się także telefoniczne (0-55) 235-95-63, lub drogą elektroniczną elblag_m@rswi-olsztyn.pl i elblag_p@rswi-olsztyn.pl, elblag_p@rswi-olsztyn.pl Wszelka pomoc informacyjno – doradcza świadczona przez konsultantów jest nieodpłatna.
     Bieżące informacje dotyczące problematyki związanej z unijnymi funduszami strukturalnymi, dotacjami dostępnymi z innych programów pomocowych oraz działaniami sieci RSWI można uzyskać ze strony internetowej www.rswi-olsztyn.pl .
     
     
Regionalny System Wspierania Innowacji
     współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa
     

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
OKOWOKO s.c.
Okulary przeciwsłoneczne GENNY
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME