UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uwaga, będzie remont ulicy Kościuszki

 
Elbląg, Uwaga, będzie remont ulicy Kościuszki

Wkrótce rozpoczną się prace remontowe ulicy Tadeusza Kościuszki. W ramach zadania wykonana zostanie wymiana nawierzchni jezdni na odcinku od rzeki Kumieli do ul. Marymonckiej.

Na zakres robót składa się:
     a) frezowanie nawierzchni bitumicznej,
     b) regulacja części istniejących krawężników,
     c) regulacja istniejących urządzeń infrastruktury podziemnej,
     d) miejscowa wymiana podbudowy z kruszywa łamanego,
     e) ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego,
     f) odtworzenie oznakowania poziomego.
     W trakcie wykonywania robót występować mogą utrudnienia w ruchu. Roboty wykonywane będą bez całkowitego zamykania jezdni dla ruchu. Czasowo ruch może odbywać się wahadłowo. Termin zakończenia robót do 28 listopada.
     Trwa kolejny etap prac związany z przebudową skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Królewiecką na rondo. Wykonawca wykonuje frezowanie nawierzchni jezdni na istniejących wlotach skrzyżowania i przystępuje do wykonania krawężników wysp kanalizujących. W związku z prowadzonymi pracami nastąpić mogą utrudnienia w ruchu w obrębie skrzyżowania.
Departament Zarząd Dróg UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama