Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

V Olimpiada Języka Angielskiego

Elbląg, V Olimpiada Języka Angielskiego

Już po raz piąty Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych „Regent” organizuje Olimpiadę Języka Angielskiego. Drugi etap – pisemny test – odbędzie się 26 i 27 marca.

Olimpiada jest próbą generalną przed egzaminem maturalnym. Jej uczestnicy mają szansę wykazać się znajomością materiału wymaganego na maturze, a zwycięzcy uzyskują możliwość bezpłatnej nauki w Kolegium wraz ze stypendium.
     - Liczymy, że nasza olimpiada stanie się atrakcyjną alternatywą dla olimpiady ogólnopolskiej. „Regent College” w szczególności chce pomóc młodzieży, która ma ambicje dostać się na kierunek filologii angielskiej i/lub zdaje egzamin maturalny w zakresie rozszerzonym. Dlatego oprócz zadań typowych dla nowej matury rozszerzyliśmy część gramatyczną (która stanowi niewielką część egzaminu maturalnego) tak, aby stała się rzetelną powtórką tego materiału - podkreśla mgr Marek Goerick, dyrektor NKJO w Elblągu.
     Olimpiada składa się z dwóch etapów:
     I etap polega na napisaniu przez ucznia testu, który jest sprawdzany i oceniany przez nauczycieli według klucza dostarczonego do szkół wraz z testem.
     II etap - część pisemna polega na napisaniu przez uczestników testu w siedzibie „Regent College”. Do części ustnej II etapu, która odbędzie się dnia 3 kwietnia w NKJO w Elblągu, przystępują zawodnicy z najlepszymi wynikami z części pisemnej II etapu Olimpiady. Finaliści oraz uczestnicy II etapu otrzymują atrakcyjne nagrody.
     Więcej informacji można znaleźć na stronie NKJO w Elblągu: www.anglistyka.edu.pl w zakładce "olimpiada".
     
     
---- Tekst sponsorowany ----
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na dibond 300x60 cm - Deski
Fototapety industrial
Fototapety one color
Naklejki na meble