UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wakacyjna Akademia Tańca 2011

Elbląg, Wakacyjna Akademia Tańca 2011

W najbliższy poniedziałek (11 lipca) do Iławy wyjedzie 80 osobowa grupa tancerzy z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” na obóz pod hasłem: „Wakacyjna Akademia Tańca 2011”. Obóz edukacyjny połączony z rekreacją, sportem, edukacyjnymi zajęciami warsztatowymi jest przygotowany tak aby spełniał oczekiwania uczestniczących w nim dzieci i młodzież.

Obóz jest formą rekreacyjno – szkoleniową, który ma zapewnić atrakcyjny wypoczynek oraz przyczynić się do rozwijania pasji, a także znalezienia nowych zainteresowań i odkrycia talentów. Uczestnicy dostaną szansę wzięcia udziału w otwartych studiach tematycznych: językowych (angielski), plastycznych, z zakresu wizażu, a także wolontariatu. Zabawie i rekreacji towarzyszyć będą wycieczki do miejsc o szczególnych walorach krajobrazowych i historycznych. W planach są wycieczki do iławskiego parku krajobrazowego, do Huty Szkła Artystycznego i skansenu w Olsztynku oraz zaplanowany jest rejs statkiem po jeziorze Jeziorak. Mając na uwadze urokliwe położenie Iławy zaplanowaliśmy aktywny wypoczynek nad wodą, kąpiele wodne i słoneczne, zabawy na plaży. Dbając o kondycję fizyczną naszych podopiecznych w programie jest mecz piłki siatkowej, rozgrywki tenisa stołowego, darta, biegi na orientacje. Dla osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w obozie, przygotowaliśmy chrzest ze specjalnymi atrakcjami, który zakończy się mianowaniem na tancerza.
     Program został przygotowany tak, aby wszystkie zaproponowane przez nas formy zajęć i atrakcje były dla uczestników miłą zabawą dostarczającą wielu informacji z zakresu wolontariatu, wiedzy o regionie i jego historii, rozwijającą ich zainteresowania i zapewniającą poprawny rozwój psychofizyczny.
     Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama