Niedziela 09-12-2018, imieniny Wiesława, Leokadii
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty dla młodzieży podczas Drzwi Otwartych ZSA

Elbląg, Warsztaty dla młodzieży podczas Drzwi Otwartych ZSA

Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu, przy ul. Lotniczej 2, zapraszają uczniów klas VI szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum wraz z rodzicami na „Drzwi Otwarte”, które odbędą się w poniedziałek 5 marca w godz. 17 - 18.30.

- Ta szkoła będzie inna niż wszystkie – mówi p. Anna Fall, dyrektor ZSA. Oferta Gimnazjum i Liceum Akademickiego skierowana jest do młodzieży, która chce dobrze wykorzystać trzyletni czas przygotowania do egzaminów zewnętrznych ( egzamin gimnazjalny lub matura) oraz rozwijać swoje uzdolnienia i zainteresowania. - Zapraszamy uczniów, którzy są gotowi podjąć duży wysiłek, aby osiągnąć dobre wyniki w wybranej dziedzinie wiedzy - dodaje.
     Gimnazjum to ważny czas – kształtowania się upodobań i nawyków młodych ludzi. Liceum to czas matury i ważnych wyborów co do właściwego kierunku studiów. - Nasza Szkoła z pewnością pomoże dokonać właściwych decyzji - mówi dyrektor Szkoły p. Anna Fall.
     ZSA to kameralna Szkoła, w której panuje przyjazna atmosfera, gdzie młodzież płynnie przechodzi na kolejny szczebel edukacji bez popadania w problemy z nauką co potem może pokutować przez długi czas. Program nauczania i wychowania, zgodny z obowiązującym prawem oświatowym, będą realizować w naszej szkole wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy ze stopniem nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego jak również nauczyciele akademiccy. Zespół nauczycieli naszego Gimnazjum i Liceum to starannie dobrana kadra – dodaje dyrektor.
     Zespół Szkół Akademickich przy EUH-E gwarantuje nie tylko kontakt ze środowiskiem akademickim, ale także najwyższy poziom nauki i dobre przygotowanie do matury.
     - Dobry wynik na maturze to szansa na przyszłość młodego człowieka – my to wiemy – podkreśla p. Anna Fall. - Przedmioty ogólnokształcące w Liceum będą prowadzili przyjaźni uczniom nauczyciele. Szkoła stawiać będzie uczniom wysokie wymagania. Ukończenie ZSA wymagać będzie od ucznia systematycznej pracy, samodzielności i rzeczywistego zainteresowania nauką – mówi p. Anna Fall. Celem nadrzędnym Szkoły jest jak najlepsze przygotowanie młodzieży do egzaminów zewnętrznych i podjęcia nauki na wyższym etapie kształcenia.
     Jako jedyna szkoła w Elblągu już od klasy pierwszej Szkoły Podstawowej oferujemy bezpłatne dodatkowe godziny nauki języka angielskiego. W I klasie Gimnazjum i Liceum - kurs 120 godzin/rok. Zajęcia będą odbywać się w grupach 11 osobowych, dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny i będą umieszczone w planie lekcji uczniów. Zajęcia prowadzić będzie lektor języka angielskiego, doświadczony w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zajęcia obejmują kształcenie i rozwijanie wszystkich sprawności językowych (mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie). Myślę, że jest to bardzo dobra propozycja, taki gratis w postaci kursu językowego – mówi p. Anna Fall, dyrektor.
     Jesteśmy jedyną w Elblągu szkołą prywatną dla dzieci i młodzieży. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Oprócz obowiązkowych zajęć lekcyjnych oferujemy bogatą gamę zajęć dodatkowych.
     Uczniowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i uzdolnienia uczestnicząc w licznych zajęciach dodatkowych np. w ramach Klubu Teatralnego, Europejskiego, Ekologicznego, Przedsiębiorczości oraz w imprezach, konkursach, projektach szkolnych i międzyszkolnych.
     Będziemy promować wśród naszych podopiecznych zdrowy i aktywny tryb życia. Proponujemy dodatkowe zajęcia sportowe w naszej Akademii Sportu np. karate, basen, jazda konna oraz w Akademii Zdrowia – wykłady i warsztaty z zakresu profilaktyki zdrowia.
     Stołówka szkolna proponuje smaczne i zdrowe posiłki (do wyboru - drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek).
     Podczas Drzwi Otwartych przedstawimy szczegółową ofertę kształcenia naszej Szkoły. Tego dnia odbędą się również warsztaty dla młodzieży „Efektywne techniki uczenia się”. Będzie też można zwiedzić Szkołę oraz porozmawiać z nauczycielami.
     
     Uwaga Rodzice!
Zapraszamy z młodszymi dziećmi dla których, podczas Drzwi Otwartych, będzie zapewniona opieka nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej (przewidziane są gry i zabawy dla maluchów).
     
     Zapisy do Szkoły
- od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Sekretariat będzie czynny także w trakcie Drzwi Otwartych – do godz. 19. Podanie i kwestionariusz można pobrać w sekretariacie lub z naszej strony www.zsa.elblag.pl.      

     ----------------- Reklama -------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl