Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Warsztaty kuglarsko-teatralne

Elbląg, Warsztaty kuglarsko-teatralne fot. nadesłane

Stowarzyszenie Elbląg Europa zaprasza młodzież w wieku 14-20 lat na warsztaty kuglarsko-teatralne. Efektem zajęć będzie - w zależności od pomysłu młodzieży - etiuda teatralna lub przemarsz przez Stare Miasto.

Jak wyjaśnia Emilia Kalinowska ze Stowarzyszenia Elbląg Europa, warsztaty są znakomitą okazją do nabycia umiejętności poruszania się na scenie oraz zapoznania się z prawdziwą sztuką cyrkową.
     - Chcemy zaprosić młodych ludzi, których niekoniecznie interesuje teatr, ale którzy chcieliby po prostu spróbować czegoś nowego, a czują, że występowanie na symbolicznej scenie daje im sporo satysfakcji - wyjaśnia Emilia Kalinowska. - Oni wszyscy będą mieli całkowity wpływ na to, co pokażemy jako rezultat naszych warsztatów. A będzie to albo etiuda teatralna, albo przemarsz przez miasto, z wykorzystaniem choćby monocyklu.
     Zajęcia rozpoczęły się 10 marca i odbywać się będą do końca miesiąca w każdą sobotę. Młodzi adepci sztuki teatralnej wezmą udział w warsztatach poi, bębniarskich, szczudlarskich, żonglerki, malowania twarzy, teatralnych oraz z jazdy na monocyklu. Efekt wspólnej pracy zostanie zaprezentowany z okazji Dnia Głupca, który obchodzony jest corocznie 1 kwietnia.
     - To jest taki wyjątkowy dzień, gdy można zrobić coś szalonego. Będzie to jednak szaleństwo kontrolowane, ponieważ do naszego występu dobrze się przygotujemy - śmieje się Emilia.
     Organizatorka warsztatów dodaje, że ich celem jest między innymi szerzenie idei wolontariatu, promowanego w 2011 roku w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu.
     - Chcemy, by ta idea była obecna w społecznościach lokalnych, na rzecz których działamy - dodaje Emilia Kalinowska.
     
     Warsztaty adresowane są do młodzieży w wieku 14-20 lat. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę miesiąca, począwszy od 10 marca, w godz. 10-13. Chętni mogą się zgłaszać mailowo na adres emi@atomywsieci.pl. Więcej informacji udziela Emilia Kalinowska (tel. 886 427 578).
     
     Projekt ATOMY w Sieci jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Stowarzyszenie Elbląg Europa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Domena funkcyjna .com.pl
Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok