Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty turystyczne

W Regionalnym Centrum Informacji Europejskiej i Turystycznej w Elblągu trwają dwudniowe warsztaty dla hotelarzy i właścicieli biur turystycznych. Uczą się oni jak pozyskiwać pieniądze z funduszy unijnych.

Warsztaty, w których uczestniczy kilkanaście osób (przedstawiciele samorządów, biur turystycznych i hoteli z Warmii i Mazur), prowadzą trenerzy oraz eksperci Krajowego Systemu Przygotowań do Funduszy Strukturalnych w zakresie projektów turystycznych. Uczą praktycznego przygotowania projektu turystycznego i wypełniania wniosku pod fundusze strukturalne UE w ramach różnych programów operacyjnych.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Jakieś komentarze, opinie, uwagi uczestników...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2004-05-12)
 • Z tych "kilkunastu przedstawicieli samorządów, biur turyst. i hoteli z Warmii i Mazur" nikt nie czyta portEla??? Alternatywnie można by pomyśleć, że nie ma o czym mówić . . .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2004-05-14)
 • Czyta, uczestniczy tylko nie widzi powodów do komentowania tego publicznie a stara się pracować - przecież to już sezon.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Jatemi(2004-05-14)
 • A kiedy nauki będzie koniec - toć to już najwyzsza pora, poważne nie warsztatowe kroki czynić. Zalew, Wysoczyzna Elblaska, Kanał Elbląski, Żuławy - widzieliście gdzieś znamiona tej działlnbości. Bez urazy - Szlachetni Animatorzy turystyki, rekreacji i konafbulacji - uczyńcie cuś, choć cuś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  AborygenMiejscowy(2004-05-14)
 • Jednym z dowodów na pracowitość i zaangażowanie jest unikanie jak zarazy konkretów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Hawgh(2004-05-14)
 • AM - Ty znowóż grzmisz powszechnie znanymi ogólnikami! Szkolenie miało ambitne zadanie nauczyć naszych sprzedawczykówProduktuTurystycznego pisania projektów pod fundusze... prościej mówiąc: skutecznego wyciągania z UE ponad 80% kosztów inwestycji w turystykę regionalną! Z puli ERDF i (zwłaszcza) ZPORR można wyrwać zacnySzmal, ale inne regiony też o tym wiedziały wcześniej i nie są na etapie uczeniaPisania... Choć "bez piniendzy to fszystko h..", to w tym przypadku przede wszystkim - "piniondze to nie fszystko"... Nie wystarczy, że się "czyta, uczestniczy (...) stara pracować..."
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2004-05-15)
 • Rwelu wybacz - ale też widzę że konfabulujesz. Jak mam mówić o rzeczach ogólnych nie używając ogólników? A tak poza tym - nie mam nic przeciwko szkoleniom - są nieodzowne. Chodzi mi ino o generalia względem instytucji i podmiotów powołanych do tworzenia faktów dokonanych w dziedzinie turystyki, rekreacji, wypoczynku. I nie rób facet, kolejny raz, ze mnie durnia, że nie wiesz, o co chodzi. Jaki koń jest - każdy widzi - chyba, że oczęta zasłania i uszy tudzież.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  AborygenMiejscowy(2004-05-15)
 • AMie - jaki sens ma wieczne powtarzanie o "błędach na górze" (ministerskiDepartament, POT, PIT, PZH itp. itd.)? Ja nie robię z Ciebie durnia, tylko wydawało mi się, że chcesz i możesz powiedzieć konkretniej o ludziach z naszego regionu. Nie o koniach trza mówić, ino o woźnicach... I nie myl ogólników z konfabulacją (opowiadanie zdarzeń wymyślonych jako tych, które miały miejsce w czasie objętym luką pamięciową; także ogólnie o zmyślaniu przez kogoś wydarzeń, gł. dotyczących jego osoby).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2004-05-16)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Serwis i oryginalne części Audi
Serwis i oryginalne części Volkswagen
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski