Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warunki dopisywania do spisu wyborców

Informacja w sprawie dopisywania się do spisu wyborców w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

Zgodnie z ustawą z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) UM Elbląg informuje, że:
• żołnierze pełniący zasadniczą lub okresową służbę wojskową oraz pełniący służbę w charakterze kandydatów na żołnierzy zawodowych lub odbywający ćwiczenia i przeszkolenie wojskowe, a także ratownicy odbywający zasadniczą służbę w obronie cywilnej poza miejscem stałego zamieszkania, policjanci z jednostek skoszarowanych, funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej pełniący służbę w systemie skoszarowanym mogą składać wnioski o dopisanie do spisu wyborców w terminie od dnia 5 maja 2014 r. do dnia 12 maja 2014 r.
• wyborcy przebywający czasowo na terenie miasta Elbląg w okresie obejmującym dzień wyborów oraz wyborcy nigdzie niezamieszkali mogą składać wnioski o dopisanie do spisu wyborców w terminie do dnia 20 maja 2014 r.
• wyborcy niepełnosprawni mogą głosować w wybranym przez siebie lokalu wyborczym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. W tym celu należy złożyć wniosek o dopisanie do spisu wyborców w obwodzie właściwym dla tego lokalu wyborczego w terminie do dnia 12 maja 2014 r.
     
     Wnioski o dopisanie do spisu wyborców w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego można składać w Departamencie Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu ul. Łączności 1. Szczegółowych informacji udziela Departament Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu pod numerami telefonów: 55/ 239-34-75 i 55/ 239-34-76, nr fax 55/ 239-33-39. Kontakt e-mail dso@umelblag.pl oraz dso.relido@umelblag.pl.

Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Ze względu na ciszę wyborczą dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało zablokowane
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

POLO z HAFTEM
Ręcznik z haftem
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Czapka z nadrukiem