Sobota 16-02-2019, imieniny Danuty, Julianny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ważne dla pacjentów i odwiedzających. Szykują się zmiany w szpitalu wojewódzkim

 
Elbląg, Ważne dla pacjentów i odwiedzających. Szykują się zmiany w szpitalu wojewódzkim
Remont SOR spowoduje zmiany w organizacji ruchu na terenie szpitala przy ul. Królewieckiej (fot. AD, arch. portEl)
Rek

W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu trwa remont SOR. W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi od 4 października (środa) zmieni się organizacja ruchu na terenie szpitala.

Szpitalny Oddział Ratunkowy przeniesiony zostaje do nowej, tymczasowej lokalizacji na parterze szpitala vis a vis Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej (pomieszczenia starego Bloku Operacyjnego). W związku z tym konieczne jest wprowadzenie zmian komunikacyjnych. I tak od 4 października dojście do: SOR, Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej (dla dorosłych i dzieci), Obszaru Konsultacyjnego Chirurgicznego będzie możliwe wyłącznie od strony wejścia głównego do szpitala (od. ul. Królewieckiej).
     Punkt rejestracyjny mieścić się będzie w głównej Izbie Przyjęć.
     I kolejne zmiany: do Dziecięcej Izby Przyjęć prowadzić będzie osobne wejście od strony podjazdu dla karetek, zaś Położnicza Izba Przyjęć - przeniesiona na I piętro, przy Oddziale Ginekologiczno-Położniczym - dojście od strony wejścia głównego do szpitala.
     Karetki transportujące pacjentów do obszaru resuscytacyjnego, Wstępnej Intensywnej Terapii i obszaru obserwacyjnego SOR będą dojeżdżały od strony podjazdu dla karetek. Natomiast przewozy sanitarne oraz karetki transportujące pacjentów do: obszaru konsultacyjnego i zachowawczego SOR, do porodów, do Izby Przyjęć będą prowadzone od strony Pracowni TK i Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej – poziom -1.
     Dodatkowo 2 i 3 października (poniedziałek i wtorek) mogą nastąpić przejściowe utrudnienia w bieżącym funkcjonowaniu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W tych dniach planowane jest bowiem przenoszenie części oddziału do nowej tymczasowej lokalizacji.
     W celu uniknięcia ewentualnych niedogodności dyrekcja szpitala prosi o korzystanie w tych dniach z usług świadczonych przez Szpital Miejski św. Jana Pawła II przy ul. Komeńskiego 35 i ul. Żeromskiego 22.
     Remont w szpitalu wojewódzkim zakończy się w połowie przyszłego roku i pochłonie blisko 8 mln zł.
     
opr. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Audi
Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej