Środa 26-09-2018, imieniny Kosmy, Damiana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wielkie Jeziora Mazurskie oficjalnym kandydatem

Jak ogłosiła 6 marca Szwajcarska Fundacja „New7Wonders”, Wielkie Jeziora Mazurskie zostały Oficjalnym Kandydatem Konkursu na Nowe 7 Cudów Natury. Kto jeszcze nie zagłosował, może to zrobić choćby teraz.

Lista światowych cudów natury to projekt szwajcarskiej fundacji „New7Wonders”, która dąży do zachowania światowego dziedzictwa kulturowego. Wielkie Jeziora Mazurskie walczą o prestiżowy tytuł jednego z 7. Cudów Natury. Wynik ogólnoświatowego plebiscytu zależy wyłącznie od naszego zaangażowania. Wystarczy oddać swój głos przez Internet do 7 lipca 2009 r. w ramach II etapu konkursu, do którego w kategorii: krajobrazy i formacje polodowcowe (grupa A) zakwalifikowały się Wielkie Jeziora Mazurskie.
     
     Jak głosować?
     Każdy może zagłosować tylko raz z jednego adresu mailowego, mając do dyspozycji siedem głosów, czyli tyle, ile jest kategorii (grupa A - krajobrazy i formacje polodowcowe; grupa B – wyspy; grupa C - góry i wulkany; grupa D - jaskinie, formacje skalne, doliny; grupa E - lasy, parki narodowe, rezerwaty; grupa F - jeziora, rzeki, wodospady; grupa G - krajobrazy morskie). Przy czym Jeziora Mazurskie można podać raz, wykorzystując jeden głos, pozostałe sześć głosów należy wykorzystać, podając za każdym razem inną nominację. Aby głosowanie było ważne, należy wypełnić wszystkie siedem rubryk, wykorzystując tym samym wszystkie siedem głosów. Na podany wcześniej adres e-mail, wysłana zostanie wiadomość z linkiem aktywującym, który należy kliknąć by potwierdzić głosowanie.
     Aby rozpocząć proces głosowania, należy:
     
     Krok Pierwszy - Zarejestrować się na stronie:
     - Wejść na link: www.new7wonders.com/classic/en/n7w/register/
     I uzupełnić swoje dane:
     First name: imię
     Last name: nazwisko
     Gender: płeć (Male M/ Female K)
     Year of birth: rok urodzenia
     Country: kraj pochodzenia
     E-mail address: adres e-mail
     Confirm your E-mail address: potwierdzić raz jeszcze adres e-mail
      Zaznaczyć: I agree to the Terms and Conditions of New 7 Wonders. (akceptacja warunków)
     
     Krok Drugi – głosowanie:
     vote 1-7 * ilość głosów, po jednym w każdej kategorii
     - najpierw wybieramy z listy kontynent (select continent)
     - potem wybieramy z listy „MASURIAN LAKE DISTRICT”, odpowiednio inne kandydatury w przypadku pozostałych 6 głosów (select candidate).
     
     Wpisujemy litery, które widnieją w okienku: Submit, czyli Gotowe!
     
     Źródło: Urząd Marszałkowski

mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czapka z nadrukiem
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Naszywka GODŁO
Naszywka HERB ELBLĄGA