Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wiosenne porządki

Wzorem lat ubiegłych Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Elblągu ogłasza akcję "Posesja". Od 7 kwietnia przedstawiciele urzędu oraz strażnicy miejscy, policjanci i funkcjonariusze innych służb będą oceniać stan porządku i czystości na terenie miasta.

Akcja "Posesja", której celem jest ocena czystości miasta, rozpocznie się 7 kwietnia i potrwa do 15 kwietnia. Do kontroli przystąpią cztery zespoły utworzone z przedstawicieli Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM, Miejskiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego dla Miasta Elbląga, policji, straży miejskiej oraz zarządców budynków mieszkalnych.
     - Zadaniem akcji jest m.in. kompleksowa kontrola czystości i porządku na terenach całego miasta niezależnie od rodzaju i sposobu użytkowania terenu - wyjaśnia Anna Kulik, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Elblągu. - Ponadto kontrola wyposażenia nieruchomości w pojemniki na odpady i prawidłowości usuwania tych odpadów, informowanie i przypominanie mieszkańcom oraz jednostkom gospodarczym, handlowym i usługowym o przepisach regulujących obowiązki w zakresie utrzymania czystości oraz gromadzenia i usuwania odpadów z terenu nieruchomości.
     W ramach akcji kontrolowani będą także właściciele czworonogów.
     - Obowiązkiem osób utrzymujących zwierzęta domowe jest takie ich utrzymanie, które zapewni ochronę przed wszelkimi zagrożeniami i uciążliwościami dla ludzi oraz zapobiegnie zanieczyszczeniu terenów i pomieszczeń wspólnego użytku - wyjaśnia Anna Kulik.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Konto poczty elektronicznej