Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Wiosna! Zamów firmową imprezę integracyjną

 
Elbląg, Wiosna! Zamów firmową imprezę integracyjną

Nowa Holandia zaprasza elbląskich przedsiębiorców do współpracy przy organizacji firmowych imprez dla dzieci, integracyjnych spotkań działów sprzedaży, tradycyjnych imprez emerytowanych zasłużonych pracowników zakładu oraz wiosennych pikników na terenie rekreacyjno-wypoczynkowym Nowej Holandii.  

- Wybierając Nową Holandię na miejsce weekendowej imprezy dla dzieci pracowników macie Państwo zapewnione atrakcje dla najmłodszych. Tylko u Nas basen z kolorowymi kulkami, zjeżdżalnie, poduszka pneumatyczna, trampoliny i drewniany plac zabaw z huśtawkami. Obok znajduje się kolorowa wiata do zorganizowania poczęstunku dla dzieci lub zajęć plastycznych (rysowanie,malowanie). Na dzieci czekają mieszkańcy mini-zoo, po terenie organizowane są przejażdżki bryczką lub kucykiem. Wszystko bezpieczne z fachową obsługą lub zamówionymi na czas imprezy animatorami prowadzącymi konkursy i zajęcia dla dzieci- informuje Paweł Jabłoński, menadżer Nowej Holandii. - Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pisząc na adres nowaholandia@nowaholandia.pl.
     
     - Imprezy firmowe organizowane przez Nową Holandię to czas wspólnego biesiadowania przy muzyce z możliwością wspólnej zabawy pod naszą sceną w czasie karaoke. W czasie spotkania serwowane są pyszne dania z grilla. Dużo uśmiechu dostarcza korzystanie ze sprzętu wodnego. Dla gości oferujemy kajaki, łodzie oraz kilkuosobowe rowery wodne - dodaje przedstawiciel Nowej Holandii. - Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem 605 996 212.
     
     Obiad i wspomnienia dla seniorów
     

     Nowa Holandia przygotowała również ofertę dla związków zawodowych i działów kadr utrzymujących kontakty z emerytowanymi pracownikami zakładu. Dla seniorów przygotujemy obiad w kameralnej części naszej restauracji. W spokoju i ciszy będą mieli Państwo okazję powspominać wspólne chwile z życia firmy. Istnieje możliwość zamówienia transportu z Elbląga na Nową Holandię wraz z odwiezieniem gości po imprezie.
     
     Tak się integruje nasze biuro!
     

     Plany, prowizje, reklamacje, płatności… proponujemy oderwanie się od codzienności i przyjazd w piątkowy wieczór na specjalną imprezę zorganizowaną dla Waszego biura. To będzie długo wspominany wieczór. Spotkamy się w wynajętej wiacie biesiadnej, do tańca zagra zamówiony DJ, w programie znajdzie się karaoke lub konkursy z nagrodami. Na zewnątrz proponujemy przez cały wieczór integracyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek. I oczywiście barman…zadba, aby wszyscy na tej imprezie mieli doskonały nastrój.
     
     Zamów imprezę dla Twojego biura
     Telefonicznie 605 996 212 lub mailowo nowaholandia@nowaholandia.pl
     
Wystawiamy faktury, można płacić kartą.
     
     Zobacz jak się zmieniło na Nowej Holandii www.nowaholandia.pl
     
     
                                                      
-------------------Reklama--------------------
 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl